Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusban szülő kismamik...

Augusztusban szülő kismamik hogy vagytok? Tapasztalatok? Izgultok már?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 12:31
1 2
 1/16 anonim válasza:

Szia!

Hát nekem igazából a tapasztalatokból kevés van mivel az első baba jön,de igazából nem félek vagyis még nem:) mikorra vagy kiírva?? én aug. 25.

2010. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia! Én augusztus 20-ra. Hát az igazat megvallva én már izgulgatok. Nekem is az első babám lesz, de rosszul írtam ki, úgy kellett volna, hogy eddig miket tapasztaltatok. Mocorog sokat a pocaklakód? Az én babámat nem igazán hatja meg ez a változékony idő, hullámzik rendesen a hasam.:-) Lehet már tudni fiú vagy lány? Az enyém leányzó.
2010. máj. 26. 14:26
 3/16 anonim ***** válasza:

Augusztus 24! És kislány :-)


Nekünk is első baba lesz, egyelőre még nem izgulok, nem akarom paráztatni magam... :-)

2010. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Aug. 14re vagyok kiírva, kislány lesz, és Én is már sokat gondolok a szülésre, meg hogy tudok-e majd szoptatni, nem leszünk-e bénák, meg ilyesmi.

Viszont nagyon jó érzés, hogy mocorog, Én kívülről nem látom szemmel, hogy mozogna, de nekem mellső fali a lepény, biztos azért.

Most kezdett el nőni igazán a hasam, eddig csak inkább mintha dagi lettem volna, de mostmár VÉGRE átadják a buszon a helyet is. :-)

Nehezen tudok kényelmesen feküdni, meg állandóan melegem van, kicsit estére dagad a lábam, de amúgy nagyon jól érzem magam.

Jövő héttől rendezzük a helyét a kicsinek, eddig nem mertünk semmit venni.


Jó egészséget kívánok!

2010. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nekem hatalmas a pocakom! Akik régen láttak azt hiszik 1-2hét és szülök. Hízni már 7kilót híztam, viszont csak pocakra megy (kezem, lábam ugyanolyan mint nem babásan volt). Az ágyban való megfordulás jelent egy kisebb procedúrát, de a párom általában segít.:-))

Én is inkább attól tartok, hogy béna leszek a kicsivel.

2010. máj. 26. 15:21
 6/16 anonim válasza:
Szia! Mi augusztus 19-re vagyunk kiírva. Tapasztalat? Az nem túl sok van. Az első baba lesz. :-) Izgulni izgulok, hiszen egyre közelebb van az időpont. Főleg amiatt, hogy milyen lesz ha már velünk lesz a kicsi. Mennyi nehézség jön majd. Mert így egy kicsit könnyebb, hogy még pocaklakó a kis drága. A nemét sajnos nem tudjuk. Nem mutatja magát. :-) Ficánkol sokat, meg kitolja magát. Szoktam kicsit görcsölni, de a magnézium segít. Semmi lábdagadás, vagy ilyesmi. Teljesen jól vagyok. 70kg-al kezdtem, most vagyok 75.
2010. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

14.59 vagyok.

Nekem is nagyon nagy a pocóm, és mindenki kérdezi, hogy már mindjárt? Hát még nem! Legalábbis remélem...:-)

Eddig 8 kg-ot híztam, kicsi ment a fenekemre, meg a combomra is, de nem baj, mert nyüzüge voltam úgyis. :-)


Ti gondolkodtok az EDA-n? Én tanácstalan vagyok...

2010. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szia 14:59! :-) Én nem hiszem hogy kérek EDA-t. Erős vagyok. Kibírom. :-) Mondom persze most. Aztán majd ott kiderül minden.
2010. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Még nem tudom, szerintem én is majd akkor fogom eldönteni, hogy kérek e vagy sem. Bár elég magas a fájdalomküszöböm, de mivel még nem szültem ki tudja kibírom e.

Az idióta filmekben is mindig ordítanak szülés közben!:-) Én pedig nem szeretnék olyan lenni!:-))

2010. máj. 27. 12:36
 10/16 anonim ***** válasza:

14.59 vagyok.

Akkor nem vagyok egyedül a tanácstalansággal...:-)

Ez azért jó hír! :-)

Én sem szeretnék ott sikonyálni, remélem erős leszek nagyjából :-), milyen cinkes már...brrr.

szióka

2010. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!