Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhesen semmi...

17 hetes terhesen semmi mozgasz nem eszlelek?

Figyelt kérdés
17+4hetes vagyok. Semmi mozgast nem erzek, 3.baba...az elso kettot ilyenkor mar reg ereztem. Sulyra ugyan annyi vagyok mint a 2.babaval rbbrn az idoszakban. Nem ertem. Kezdek aggodni. Mellem faj de szin kivul semmi tunrzem nincs. Jovo het keddre van idopontom. Milyen jelei lehet magzati elhalasnak? Mit kene ereznem..? Nagyon felek hogy baj van.

2017. márc. 24. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne erre gondolj, hogy baj van (egyebkent sajnos sokszor semmi jele nincs), vegyetek egy Angelsounds magzati szivhang hallgatot. En 16+6 vagyok ma, de 13 hetes kora ota behallgatozok hozza fel percre, olyan jo hallani a kis szivet :) :)

De ha megnyugtat, menj el egy uh-ra, biztos nem kuldenek haza.

Jo egeszseget!

2017. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam: 1. babát 13+5 nap éreztem. (Biztos, hogy őt éreztem). Ennek megfelelően 2.-nál 13. hét végén megint figyeltem erősen, hogy történik-e valami, de nem éreztem. Igazából nem is tudom behatárolni, hogy mikor éreztem 2.nál az első magzatmozgást, mert hiába vagyok elvileg rutinosabb, de nem volt egyértelmű... De legalább 17. hét volt nekem is mikor végre éreztem. Annyit tudok, hogy első babánál hátul volt a méhlepény, másodiknál pedig elöl. Állítólag ez is számít. A súlyom nekem se változott, sőt valamivel kevesebb vagyok most.
2017. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elöl volt a méhlepény, és a 22. hétig nem éreztem semmit. Szerintem nem kell aggódnod.
2017. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es a nyugtatast. Tegnap este mintha valamit ereztem volna tobbszor is hanyatt fekve.. remelem o volt az. 😊
2017. márc. 25. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!