Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájvizsgálat 26 hetes...

Méhszájvizsgálat 26 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Mivel sztk-ba jarok, ott nem szoktak uh-n nezni. Kulonosebb panasszal pedig nem voltam szakrendeloben. Kertem idopontot, de 26 hetes leszek mire megyek. Nagyon keson van? Neha erzek kisebb nyilalasokat ott egesz lent, de gondolom az meg termeszetes. Nagyon ritkan szokott lenni estenkent (olyankor mindig fel vagyok puffadva) eros feszules, nyilalas mozgasra ott egesz lent. De azt inkabb a puffadassal hozom kapcsolatba (levego szorul be vagy ilyesmi). De az tenyleg kellemetlen nagyon.
2017. márc. 16. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Méhszájat általában nem UH-n szokták nézni, hanem kézzel vizsgál meg a nőgyógyász. Az a biztosabb.


Nekem a 32.hét felett pontosan az ilyen nyilallásoktól nyílt a méhszájam. Amit teljesen lent, a hüvelyemben éreztem (nem puffadtam).


Neked viszont jobb oda figyelni, mert 26.héten korai nagyon. Pihenj sokat, és magnézium-magnézium-magnézium! Ha tudsz akkor szedj nagyobb adagban. Nagyon jó görcsöldó. Kérdezd meg a kezelőorvosodat, mit ajánl.

2017. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!