Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most mitől van? Lassan 12...

Ez most mitől van? Lassan 12 hetes kismama vagyok (vasárnap) és megint iszonyatosan rosszul vagyok.

Figyelt kérdés

Az első hetekben, olyan 5-7 hét között volt nagyon nehéz. Szédültem, émelyegtem egész áldott nap, folyamatosan aludni akartam, egyszer hánytam. Közben viszont iszonyatosan kívánós voltam. Utána kicsit jobb lett, de mindig volt valami apró tünetem, de totál viselhető volt.

Ma reggel megint hánytam és ma egész áldott nap iszonyatosan rosszul vagyok. Dolgozni is alig tudtam. Nem tudok koncentrálni, egész nap hányingerem van, álmos és ingerült vagyok. Szörnyű. Semmi "trükk" nem segített...


Most akkor megint kezdődik elölről?


2017. márc. 24. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy csak a hidegfront miatt van, mert ma én is nagyon rosszul voltam. Sokat keményedtem és a baba is sokat feszegette magát. Reménykedjünk, hogy holnapra jobb lesz.
2017. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetnek visszaesések. De az is lehet, hogy vírus vagy rosszat ettél.
2017. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első babámmal hasonlóan jártam. 6-8 hetes kor között egész napos hányinger, majd elvágták. 11 hetesen meg 3 napra visszajött, még hánytam is. Nem nagyon értettem a helyzetet. De csak 3 nap volt szerencsére. Reméljük neked is elmúlik már gyorsan!
2017. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 7.héttől volt hogy napi 3-4x hánytam kb a 10-11.ig. aztán 14-15 hetesen újra. A 16-18.ig azóta csak néha jön rám. Nekem sem használt semmi.
2017. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!