Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek sokat romlott a fogatok...

Nektek sokat romlott a fogatok terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Anyukám ezzel ijesztget, kíváncsi vagyok az ittlévőknek mi a tapasztalata. Nektek sok fogatok elromlott?

Én 28 vagyok, és eddig egyetlenegy tömött fogam van, a többi tökéletes állapotban van. Remélem nem mennek tönkre nagyon most sem. Tudom nem ez most a legfontosabb, de azért nem örülnék neki.


2017. márc. 24. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem romlottak.Kétszer voltam terhes.
2017. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem romlottak el a fogaim. Nem is fájt egyik sem.
2017. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem romlott a fogam.
2017. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem romlottak a fogaim !
2017. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most kicsit megnyugtattatok! :)
2017. márc. 24. 22:28
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

nekem szétroppantak a fogaim...elotte volt vagy 2 tomésem, évente kétszer jártam ellenorzesre a fogaimmal. még terhesség alatt is voltam fogorvosnal.

terhesség végére és szoptatas alatt..szoszerint széttortek a fogaim. :(

ennek az oka, h itt kulfoldon semmilyen vitamint nem ajánlanak a terhesség alatt, kifejezetten ellene vannak (legalábbis az én orvosaim), amikor meg észbe kaptam, már késo volt. azota lett 2 koronam és 2 potlas.

2017. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

A baratnomnek.is letort az osszes foga,mar terhesseg alatt is kezdtek romlani neki,majd szules utan,szoptataskor,es a szoptatas abbahagyasaval katasztrofalis volt a szaja.

Nekem is van egy ket koronam,bar en nem szultem(es nem is tervezem meg) en is kulfoldon elek,egesz eletemben mindent megtettem a fogaimert,es megis,doktor azt mondta ez oroklodes is. Genetika. Egy vagyonba kerult itt kulfoldon. Nem ajanlom senkinek.

2017. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elso terhessegem alatt szo szerint porladtak el a fogaim. Nem az elejetol, felido kornyeken kezdodott. Volt, hogy eves kozben ereztem hogy torik le pici darab, de reggel is ebredtem apro fogdarabocakakkal a szamban.

Pedig szedtem vitamint, fogorvoshoz is jartam es jo fogsorral kezdtem a terhesseget.

A masodik terhessegem alatt viszont semmi ilyen nem volt, rendben volt vegig a fogam. (Ugyanazokat a vitaminokat szedtem.)

2017. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem szoptatás utántol porladnak. Addig egy lyukas sem volt.fogorvoshoz csak fogkő szedetésre jártam kb két évente, most meg már a száma is mentve.
2017. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmiz nem romlottak. Harom gyereket szultem es szoptattam. Vitamint szedtem.
2017. márc. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!