Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek sokat romlott a fogatok...

Nektek sokat romlott a fogatok terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Anyukám ezzel ijesztget, kíváncsi vagyok az ittlévőknek mi a tapasztalata. Nektek sok fogatok elromlott?

Én 28 vagyok, és eddig egyetlenegy tömött fogam van, a többi tökéletes állapotban van. Remélem nem mennek tönkre nagyon most sem. Tudom nem ez most a legfontosabb, de azért nem örülnék neki.


2017. márc. 24. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem se romlott 3 terhesseg alatt..anyunak anno viszont teljesen tonkrementek.En is a vitaminokra gondolok,h jo hatassal voltak a szervezetemre.
2017. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
akiknek nem romlott foga terhesség alatt,ők milyen vitaminokat szedtek és mennyit? köszi a választ. nekem előző terhességemnél 3 fogam romlott el. most újra babat szeretnénk de valahogy most ezt a fogromlás témát megusznám...
2017. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem sem romlott és nem is fájt vitamint plusz béres calciumot szedtem
2017. márc. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem lekoptak nagyon és kiderült, hogy csontritkulásom lett. Nem ehetek tejterméket, így szedtem kálciumot, de más fajtát és többet kellett volna. A fogorvosom szerinte egyébként a hormonális változások miatt több lepedék termelődik a fogakon, gondolom, ez is egyéni, így érdemes terhesen 1-3 havonta fogkőszedésre járni.
2017. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem romlott, szedtem a terhesvitamint plusz mentem ellenorzesre mindig.
2017. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem romlott, pedig 20.hétig hánytam,és a sok gyomorsav is árt neki. Szedtem a vitaminokat és mindig rendesen megmostam.
2017. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!