Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen kérdést meg sehol nem...

Ilyen kérdést meg sehol nem láttam, kiváncsi vagyok valaki járt mar igy? 8hetes pocaklako .

Figyelt kérdés
Amikor a jobb felemen alszom kidudorodik és megkeményedik egy kis rész a csipocsontom közelében . Pontosan nem tudom betajolni. Voltunk mar uh-ra,minden rendben volt. Nem akarom a nőgyógyászom ilyen kérdésekkel nyaggatni. Ezért kiváncsi vagyok valaki járt mar igy?
2017. márc. 26. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint UH-n ezzel kapcsolatban is? Ha igen, akkor nem valószínű, hogy bármi bajt ne vennének észre.

A nőgyógyásztól kérdezz nyugodtan akármit, ami aggaszt vagy érdekel! Sőt, kell is.

2017. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem éreztem ezt . De nem volt semmi gond . Most 3-4napja érzem ezt a dolgot :-)
2017. márc. 26. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt feltétlen kérdezd meg az orvsotól, öt nem "nyaggatod" ezzel, hanem adott esetben megelözöl valami bajt.
2017. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erről dokit kérdezz meg, mert babóca még igen pici, hogy dudorodjon főleg csípőcsont közelében, mert helyileg még igen csak köldök alatt középen szeméremcsont környékén helyezkedik el (max ott láthatnál pici dudort). Még akkor sem lehet ő, ha vasággyal együtt 40kg vagy.Inkább kérdezz rá a dokinál, nehogy valami gond legyen.
2017. márc. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ra kérdeztem ,azt mondta hogy erősödnek a szalagok,most at alakul a testem,több mint valószínű nálam igy jelenik meg ,de ez nem gond . Legközelebb mikor megyek megnézi :-)
2017. márc. 27. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!