Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elmúlik az émelygés és a...

Ha elmúlik az émelygés és a puffadás, az rosszat jelent? Még csak 6. héten járok.

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tunetek jonnek-mennek, majd jon helyette a hanyas :) Vagy nem, ha szerencses alkat vagy. De ott a gyakori pisiles, faradekonysag, szedules. Mikor mesz dokihoz?
2017. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hétfő délután.

Voltam már mert veszélyeztet vagyok 5hét 2 naposan akkor semmi nem látszott. Gyors hcg nézés nehogy méhen kívüli legyen, és 3 napra rá az uhn már látszott egy 6mm szabályos petezsák, de más nem. A hcg duplázódott szépen..

De hétfőn alig tudtam ki kelni az ágyból olyan rosszul volta, fel puffadtam mint egy ház, mára meg semmi, kicsi puffadás de alig észrevehető...

Múlt héten még fáj a derekam és a hasam...most az sem.

2017. márc. 29. 10:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Van egy asztali naptár, hogy babavárás hétről hétre, könyvesboltban lehet kapni. Vedd meg, nyomon tudod követni a terhességedet vele, jelzi, hogy éppen mi történik a testeddel, hogyan változik, milyen esetleges mellékhatások történnek az anyai szervezettel, a magzat hogy növekszik.
2017. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen jelent bajt, ilyenkor meg jonnek-mennek tenyleg, lehet, hogy holnap megint visszajon minden :)
2017. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden héten elmúlt 1-3 napra. Persze volt mikor aggódtam, 8 hetesen az első hányás után szinte nevettem azon, minek aggódtam ezen.
2017. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordulhat, hogy a tünetek megszűnése vetélést jelent (velem ez volt), de... ez nem törvényszerű.
2017. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennek két oka lehet ahogy már sokan leírták. Vagy nem marad meg a terhesség, vagy csak a szokásos 1-3 napra szűnik meg... mert alapvetően jönnek mennek a tünetek. Sajnos akárki akármi mond ezt előre és ennyiből sose lehet tudni. Ha nagyon aggódsz és 3 napnál tovább szinte minden tüneted elmúlt akkor megnézetheted magad dokival, inkább mint hogy aggódj.


Nekem 7. hétre minden tünetem elmúlt... 9 héten már nem voltak velünk az ikrek... kiderül 6+4 körül elhalt a terhesség.


Most csak émelygésem volt meg fáradtság kicsi mellérzékenység, de voltak napok mikor kutya bajom nem volt a fáradtságon kívül.... Igazából ami talán jelezhet, hogy ha szó szerint minden tüneted teljesen elmúlik akkor lehet baj... Ha csak egy is fentáll akkor nagy valószínűséggel tuti nincs baj.


Kitartás és ne aggódj , mert az is árt :)

2017. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!