Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ehetek kínai ételt?

Ehetek kínai ételt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem és kívánom a kínai ételeket, de nem tudom, hogy ártalmas-e a babának.

15 hkm


2017. márc. 30. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszuk, hogy 1 milliardan vannak Kinaban, akkor nem artalmas az eteluk ;)

En egyebkent terhesen kifejezetten csak megbizhato, kiprobalt etteremben ettem, ahova evek ota jarok, legyen az akarmilyen kaja.

2017. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapos a picim és a 8. Hónap végéig kinai büfében dolgoztam. Hidd el nagyon sok kínai kaját ettem . Ugyan miért ne lehetne? Ez magyar szájízhet van készítve , Kínában nem ezt eszik. Ez az egyik. A másik h ettem én igazi kínai kaját is mint Kínában. Semmi baja a babámnak. Else hinnéd hogy ők milyen egészségesek ( a kínaiak ) és mitől.
2017. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jah és annak a válaszolónak üzenem aki azt írta hogy hasonlókat adnak itt mint Kínában esznek hogy nem igaz. Semmi köze hozzá. Ők olyan fura és büdös dolgokat megesznek amitől nekem a gyomrom felfordul. Persze van finomabb kajájuk is. De pl nyersen eszik a tinta halat. De más halat főzve sütve. Húst nem esznek nyersen .
2017. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!