Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne gúnyoljatok ki! Az SZTK és...

Ne gúnyoljatok ki! Az SZTK és a kórházi járóbeteg ellátás ugyan az? Hogy működik ez? Nem szeretnék magán rendelésre járni, az egyik kórházba szeretném, hogy vizsgáljanak, illetve az uh-t megcsinálják.

Figyelt kérdés
Akkor én csak úgy,havi rendszerességgel,menjek be a nőgyógyászati rendelésre? Az esedékes uh-ra azonnal tovább küld?
2010. máj. 12. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a védőnődet. Mondd neki, hogy nem akarsz választott orvost, ő tudni fogja, mi a szokás ott nálatok.


Nekem sincs fogadott dokim, mindent a védőnő intéz. Minden hónap első hétfőjén megyek vizsgálatra, amire ő is elkísér, illetve ő kéri az időpontot is (a laborvizsgálatokra is). UH-ra viszont nekem kell lemennem az SzTK-ba időpontot kérni (de mindig időben szól előtte pár héttel, hogy kb mikorra kérjem), mint ahogy az NST-t is magam intézem.

Ha szerencséd van, Te is ilyen jó védőnőt kapsz ki. :) Egyedül azért macerás lehet mindent fejben tartani. ha magadnak kell megoldanod, akkor meg szerintem mindig a vizsgálatkor kérdezz rá a dokinál, mikor mit kell legközelebb intézned, hova kell menned.

2010. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az sztk és a kórházi járóbeteg rendelés nem ugyanaz. AZ egyik egy kihelyezett eü intézmény, a másik meg ugyanaz, csak nem kihelyezve, hanem a kórházban. Szerintem csináld úgy, hogy a kórházba mégy vizsgálatra mindig az éppen ügyeletes orvoshoz, így ismerkedsz a hellyel, a nővérekkel, és a szülésznőkkel:)
2010. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

3.baba,eddig a helyi nőgyógyhoz jártam,nem fizetős-de olyan a higiénia,hogy az már nem is higiénia,és a modora sem valami jó,ráadásul a gépek rettentő öregek,az uh-n nem is látja,mi van!

Kórház meg nem helyben lenne,de inkább utazok pár km-t,mint hogy még egyszer végigcsinljam ennél a ....

Már az 1. után megfogadtam,hogy nem járok többet ehhez a .... de muszáj volt,így okulva az első terhességnél tapasztaltakból,csak uh-ra és a végén a ctg-re jártam. Az utolsó uh-t.

2010. máj. 12. 15:08
 4/4 A kérdező kommentje:
az utosó uh-t meg sem csinálta,a lepény el volt öregedve,és kicsi súllyal született meg a kicsi.-a kórházban derült ki.
2010. máj. 12. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!