Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az létezik, h 17hetesen ezt...

Az létezik, h 17hetesen ezt érzem?

Figyelt kérdés
Mintha érezném, h a picikém bal oldalról át lubickolna a jobb oldalra. Ilyenkor kis feszülést is érzek plusz most mintha szemmel is láttam, h egy icipicit kitünemkedet is volna. (tényleg picit) Az orvos azt mondta a héten, h nagyon kevés hely van már a kicsinek oda bent, mert keskeny a csípőm. Eddig csak bugyborékolást éreztem. Ti mit éreztetek a 17.,18.héten?

#17héten
2017. ápr. 1. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt éreztem a 17.héten, és kívülről is látszódik mert nagyon vékony a hasfalam, a párom is érzi :)
2017. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 15héten rendesen látszódott a hullámzás a hasamon, és éreztem is libickolást
2017. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
13 hetesen ereztem eloszor.
2017. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó :D ennek nagyon örülök :D köszönöm szépen a válaszokat! :D
2017. ápr. 1. 09:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne már, 17 hetesen még tök sok hely van a babának bent, akármilyen keskeny a csípőd! Ha már most nem férne oda, akkor mi lenne vele a 40. hétig? :)

Én is a 17. héten éreztem ilyet, lett egy "púp" a hasamon, és ha hozzáértem, "elmúlt". De kitartóan próbáltam simogatni, és egy idő után már nem bújt el, sőt, most már ha ráteszem a hasamra a tenyeremet, sokszor odajön és odanyomja magát. :) Ezt fekve lehet legjobban csinálni.

2017. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt az orvos mondta. :D köszönöm a válaszokat :)
2017. ápr. 2. 07:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem reggel szokta ezt csinalni h jobbrol atvandorol a bal oldalra, eleg fura erzes;) most mar rendesen erzem a rugasokat is a 19. Hettol. 16-17 hetesen ugy ereztem ha rugdos h odatettem a kezem;)
2017. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este, elkezdett egy kicsit rugdosni, oda tettem a kezemet és akkor is éresztem párszor. Majdnem elbőktem magam. :D
2017. ápr. 6. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!