Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik ilyen terhesség?

Létezik ilyen terhesség?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnek van egy ikertestvére, és azt mondta, hogy külön apától születtek, 7 hónap különbséggel. Létezik ilyen?
2016. dec. 14. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nincs tisztában a fogalmakkal. Az iker az az egyidőben született testvérek megnevezése. Ha ők nem egy időben születtek a testvérével, akkor nem ikrek.
2016. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy téged néz nagyon hülyének, vagy ő maga nagyon hülye, hogy azt hiszi, van ilyen. :D
2016. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a sima testvérek között sem lehet 7 hónap különbség, annál több kell. Az ikrek meg ugyanakkor születnek. Remélem rossz vicc.
2016. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Van! Külön apától. Mi a tesómmal így születtünk. Más az apánk. Érdekes történet. Én nem is az igazi szüleimmel nőttem fel, édesanyám örökbe adott, míg Bori, a testvérem vele nőtt fel. Mindketten anyukánk család nevét kaptuk meg. Később kiderült, hogy nekem ikertestvérem van. A család ahol felnőttem kapcsolatot tartott az apai nagymamámmal, sokszor meglátogattuk. Megtudtam tőle mikor már nagyobb voltam, hogy apukám a születésem után meghalt, minden rokon titkolózott előttem. Meglátogattam anyukámat, aki nagyon megbánta. Jóban lettünk és nagyon szeretem, az ikertestvérem is, bár sokszor nem hiszik el, hogy azok vagyunk. Azóta Borival mindnehova együtt megyünk és ami a legviccesebb hogy osztálytársak vagyunk!
2016. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pici guglizással kideríthető, hogy ez csak félig lehet igaz.

Igaz az, hogy születhetnek ikrek különböző apától, különböző időpontban.

Egészen biztos nem igaz viszont a 7 hónap, mivel a rekordot (Guiness) egy olyan ikerpár tartja, akik 87 nap (kb. 3 hónap) eltéréssel születtek. Ez 2013-as adat, tehát 2013 előtt nem lehetett nagyobb különbség, különben nem ez lenne a rekord.

Itt a cikk:

[link]


Összegezve: szerintem a barátnőd kamuzik, mert legalább a 7 hónap nem igaz.

2016. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
5ös válaszoló, tényleg?? ti vagytok akikről az újságban írtak? Olvastam rólatok!!!!
2016. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


7 hónap eltéréssel testvérek sem születhetnek, ikrek végképp nem.


Viszont ikrek születhetnek 2 külön apától. Ha pl. egy nőnek két petesejtje érik meg egyszerre, és 2 külön férfival fekszik le, a két apa külön-külön megtermékenyítheti a két petesejtet. Pár éve volt is erről sztori, mikor egy nő ikreket szült. Az egyik fehér volt, a másik fekete.

2016. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!