Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Forduljak a folyásom miatt...

Forduljak a folyásom miatt nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem, hogy olyan szaga van, mint a sós ropinak, nem erős csak nagyon közelről érezni (elnézést a hasonlatért). A színe, állaga normális, nem társul mellé semmi tünet pl égés, viszketés. Lehet, hogy mégis lappang valami, vagy csak a hormonok miatt lett ilyen szaga?

15+5 hkm


2017. ápr. 1. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem minden valadeknak van egy minimalis szaga ha nincs eroteljes budos szaga nem viszket eget vagy nincs fura szine nem kell aggodni de ha annyira nem hagy nyugodni kerdez ra az orvostol.
2017. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van folyásom, mondtam az orvosnak, kaptam kúpot, végig csináltam a kezelést. Pár napig utána jobb volt, de a tünetek nem múltak el, mikor legközelebb mentem mondtam megint az orvosnak, másfajta kúp, kezelés és azóta is ez van. Február óta próbálgat. Most mondtam neki hogy ha lehet csináljunk már egy tenyésztést, mert aggódok. Lehet hogy normális, mert nekem sincs semmi más tünetem, fájdalom, viszketés, égés, a szaga sem erős, színe is normális. De kezd aggasztani. Jövőhétre lesz eredmény. Lehet hogy semmi, de akkor inkább legyen egy felesleges vizsgálat és nyugodt az ember. Szerintem mindenképp említsd meg az orvosnak, tudjon róla és majd ő dönt mit csinál. Úgy is nemsokára mész a genetikai uh vizsgálatra, ott tudod mondani. De ha addig változik a színe, állaga, mennyisége vagy bármi akkor ne várj addig.
2017. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!