Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen felfáztam, kihez...

Terhesen felfáztam, kihez forduljak segítségért:a házi dokihoz vagy a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Urológushoz! Mintát vigyél vizeletből. Célzottan kezeli majd.
2016. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Mivel a felfázás valójában húgyúti bakteriális fertőzés, urológus hatáskörébe tartozik, terhesen is. Háziorvos találomra ír rá antibiotikumot, nőgyógyász pedig urológushoz küld majd a minta kitenyésztéséért. Nem tudom ezen mit kellett lepontozni, de gondoltam megspórolhatnál egy kört, mert értelmes orvos úgyis tovább küld majd...
2016. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre nem is gondoltam! Hála Istennek még nem sűrűn kellett ilyen problémával orvoshoz fordulnom..
2016. okt. 27. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:

én alapból felfás voltam, szerintem meg igyál rengeteget, tudom, hogy így kevés, de ez van :(.

antibiotikumot ne szedjél be, mert utána meg mehetsz nődokihoz, mert oda "vándorolnak át". Kiírtja a jó bacikat is a hüvelyből. Nekem ilyen ördögi körforgás szokott lenni.

Megyek felfázás miatt, felír antibiotikumot, utána megyek nődokihoz....

szerintem vegyél tőzegáfonyás teát és igyál sokat...nekem ez segít....sok víz hirtelen.

2016. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ezzel is próbálkozom, köszi a jó tanácsot! Bár én tablettába szedem, nem teát iszom. Teába kamilla teát, de azt vagy 4 litert naponta...hát nem a kedvencem..
2016. okt. 29. 09:08
 6/6 anonim ***** válasza:
de ha 4 litert iszol szinte rögtön el kéne múlnia, mert folyamat ürítesz....nekem akkor is előfordul, ha sokáig nem megyek wc-re és tartogatom :S
2016. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!