Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már volt egy középidős...

Ha már volt egy középidős vetélésem, akkor egy következő terhességnél rögtön veszélyeztetett terhes leszek?

Figyelt kérdés
8 éve volt az a bizonyos vetélés, 25 hetesen, egy heamatómia miatt.
2017. ápr. 1. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2017. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most volt hasonlóban részem, 20 hetesen...

Különböző okok miatt ez a terhességem is veszélyeztetett volt ugyan, de ami miatt elvetéltem, arra pont nem számítottunk...

Nekem azt mondta az orvosom, hogy innentől minden terhességem veszélyeztetett lesz. Mondjuk nekem olyan probléma miatt következett be, ami a jövőben mindig is fenn fog állni, minden terhességnél. Nem csak szerencsétlen véletlen volt... A hematóma talán nem ez a kategória, de szerintem jobb az elővigyázatosság! Ha alapos a dokid, akkor veszélyeztetett leszel.

2017. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem dokifüggő; főleg 8 év távlatában. Nekem 1 éven belül 2 vetélésem is volt, a doki mégsem nyilvánított veszélyeztetettnek, csak hosszas könyörgés után. Azóta más dokim van. Én személy szerint bármilyen vetélés után veszélyeztetettnek nyilvánítanám a terhes nőket, de sajna nem vagyok nőgyógyász. ;)
2017. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nőgyógyászfüggő.
2017. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nalam 2 veteles (1 korai, 1 kozepidos) utan automatikusan adta a doki a veszelyeztetett statuszt.

Az elso utan meg nem...

2017. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az vagyok 1 korai vetélés után.

Ha közben nem született problémamentesen gyereked, szerintem az leszel.

2017. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt 2015ben 34 hetesen egy halvaszulesem, emiatt megsen lettem automatikusan veszeklyeztetett terhes most.

22hkm

2017. ápr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem én sem leszek az, majd ha oda kerül a sor. Nem szeretném. Köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 2. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!