Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok! Csak 2...

Renata_27 kérdése:

8 hetes terhes vagyok! Csak 2 nap reggel volt hányingeren ennyi meg is szünt? Rosszat jelent?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem jelent. A terhestünetek nagyon széles spektrumon mozognak és teljesen elenyészőek lehetnek, az sem releváns, hogy pár órán át, vagy hetekig tartanak. Nincs két egyforma terhesség, sem két egyforma szervezet.
2017. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt bármit észlelhetsz :)

Nekem például végig nem volt tünetem, de ez nem jelenti azt hogy más is pont úgy élte vagy fogja megélni mint én. Ahogy az előttem szóló mondta.


Örülj ha vége a hányingernek! :)


Ami rosszat jelenthet a terhesség alatt az a vérzés. Annak is csak egy bizonyos fajtája. Úgyhogy ne aggódj.

Egészséges babavárást kívánok! :)

2017. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Neeeeem.

Elsőnél az utolsó 4 hétben fájt,hogy nyom és mozog.

A másodiknál végig szédülés,hányinger volt

Most a hármassal vagyok pont a 9.hét első napján, ég világon semmi bajom. Még a fáradtság sincs,ami a másik kettőnél volt. Igaz,igen nehéz aludni két gyerek mellett :D

2017. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom remelem minden rendben lesz annyi rosszat olvasni:(csutortokon megyek dokihoz
2017. ápr. 2. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egész első trimeszter alatt mindössze 3x volt olyan érzésem, amiről a mai napig nem merem egyértelműen kijelenteni, hogy az hányinger volt. Olyan tünetmentes voltam, hogy az ultrahangok ellenére is igazán csak az első magzatmozgás után hittem el, hogy ez valóság, tényleg terhes vagyok. :) Többen vagyunk, akik megússzák hányinger nélkül, mint akik hánynak.
2017. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hányingert terhesség alatt a B-vitaminhiány okoz
2017. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!