Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zinnat 500 terhesen? Nagyon...

Kavics1 kérdése:

Zinnat 500 terhesen? Nagyon felek, hogy baja lesz a babamnak.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
veled minden megtörténik terhesen... cseresznyemagot nyelsz, halat eszel, florasepttől parázol... hosszú hónapok lesznek nekünk a terhességed hónapjai.
2017. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Orvos mondta, hogy szedd?

Mi van írva a betegtájékoztatóban?

2017. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha a kezelőorvosod a terhességed tényének tudatában ezt a gyógyszeres terápiát javasolta, akkor már miért kéne neked ezt felülbírálnod? Van számtalan készítmény ami szedhető a várandósság alatt, nyilván ennek tükrében kaptad te is az antibiotikumot. Arról már nem is beszélve, hogy egy esetleges kezeletlen bakteriális fertőzés, betegség ténylegesen magas rizikófaktort képvisel, inkább attól kellene parázni, ha már valamitől mindenképpen szeretnél.
2017. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Szia sorstárs! Én is épp ezt szedem es pár napja en is kiírtam ide ugyanezt. Akkor engem nyugtattak. Most en is ezt tennem veled. Az orvos gondolom nem hiába írta fel. Ez biztos meg mindig jobb megoldás mintha nem szednel semmit. En mar 4 napja szedem, eddig semmi mellékhatás. Nyugi, egyikünk babájának sem lesz baja tőle :)
2017. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is epp antibiotikumot szedek. A zinnat szedheto terhesseg alatt. Gondolon aki felirta az is tudott a terhessegedrol.


22hkm

2017. ápr. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esküszöm azt hittem, hogy ez egy 500 napos zsidó szertartás! :D
2017. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!