Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mivel kenitek a hasatokat?...

Ti mivel kenitek a hasatokat? Olaj, krém?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Naturlan kismamakrém- mel kentem. Egy csíkom sincs ( a hasamon)

A combom tele van, de az már terhesség előtt is olyan volt

2017. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajlamos vagy a striákra, akkor mindegy mivel kenegeted.


Ugyan nekem tini koromban a csípőmön, és a belső combomon voltak apró csíkok, terhesség alatt, és utána sem jöttek ki. Pedig 12 kg feljött.

Bio oillal kenegettem, és a meglévőket (csípő, comb), gyönyörűen halványította.

2017. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én babaolajjal és hidratálo testápoloval kentem. 1 héttel szülés elött egy csikom se volt. Pár nappal késöbb mire reggel felkeltem tele voltam:( most a második terhességemnél a meglévö csikok repednek tovább,hiába kenem. Söt,a vakbélmütétem hege is tovább szakadt..
2017. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Argánolajjal, 19 kg-ot híztam mindkét terhességnél (55 kg-ról.) Egy csíkom sem lett, persze generika is biztosan.
2017. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hiaba kened, ez genetika. Egy csikom sem lett szerencsere, anno anyukamnak es mamamnak sem. Pedig 3,5-4 kilos gyerekek szulettek.
2017. ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én tobb ezer forintos kremekkel kentem, meg oliva olajjal is probalkoztam, csak azt tudom megerositeni amit elottem szolok is irnak: ha hajlamos vagy rá, úgy is ki fog repedezni a bőr.
2017. ápr. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is kenem kifejezetten erre való krémmel. Még nem tudom, hogy használ-e... Vajon számít,hogy milyen gyakran kenem? Lehet, hogy napi egy alkalom nem is elég? Mondjuk én se hiszek annyira benne, 90%ban alkati kérdés lehet, de azért próbálkozom :)
2017. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindegy mivel kened ha a striara gondolsz.

Én hidegen sajtolt extra szűz kókuszolajat használtam rendületlenül és csíkos lettem.szülés után jött ki mert gyorsan húzódik vissza a hasam.a családba senki nem csíkos....

2017. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmivel nem kentem egyszer sem. Sajnálatos módon ez genetika, ami ellen nagyon keveset lehet tenni: én szerencsésnek mondhatom magam; nem vagyok modell alkat, harmadik terhességem, 35 hetes vagyok, 13 kilót híztam, sehol egy csík. Barátnőm vasággyal együtt 45 kiló, 8-at hízott a terhesség alatt és a hasa olyan csíkos, mint egy zebra. Ettől függetlenül senkinek a kedvét nem akarom elvenni a kenegetéstől, mert ártani tuti nem fog. ;)
2017. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is fölös drága kencéket venni mivel genetikai a dolog. Akik meg kenték és nem lettek csíkosak azok kenegetés nélkül sem lettek volna. Sajnos ez ilyen. És a tini kori csíkok sem jelentik feltétlen azt, hogy hajlamos leszel a terhességi csíkokra.


Én sima nivea krémmel kenegetem, de csak, mert viszket :) Csíkos vagyok alapból így nálam sajnos (nem sajnos) fel se fog tűnni, ha baba miatt lesz új csík.


De nyilván mindenki eldöntheti ki mire költ és miben hisz :D Ha ki szeretnéd próbálni van bőven krém hajrá :) Legfeljebb puha lesz a bőröd és nem fogsz viszketni:D

2017. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!