Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első vérvétel eredménye?

Első vérvétel eredménye?

Figyelt kérdés
Ma voltam az első trimeszter vérvételének eredményéért.Mondták,hogy egyik vizsgálatot meg kell ismételni.Néztem a papírokat és annyi van bejelölve,hogy vérkép alvadékos.Mit jelent?Ugye semmi rosszat? Akik kiadták,azt mondták, hogy technikai okok miatt nem sikerült.Kétszer rákérdeztem,hogy ugye nincs baj,azt mondták Nincs, de olyan furcsán mondták.

2017. ápr. 3. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha technikai okból nem sikerült, akkor elrontottak valamit a mérés során. Pl nem jól volt tárolva az anyag és összeállt stb. Nem kell ennyire parázni. Mindenki így fogalmaz eü-ben, ha valamit elront(főleg diagnosztikában, ahol többnyire gépek csinálnak már mindent).
2017. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak nagyon nehezen sikerült kevés vért venni?
2017. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alvadékos az azt jelenti,hogy megalvadt a kémcsőben a vér,ezért értékelhetetlen.Viszont a centrifuga ami ezeket teszik,sokszor összetör pár kémcsövet.Ilyenkor is ezt írják rá.Vagy az i lehet,valaki leejtette,és összetört.Általában ezek az okok.Nem kell aggódnod.Nem a te véreddel van a baj.
2017. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat.Mindegyik kért vizsgálatot meg tudtak csinálni,a down szűrést,vércsoport meghatározást és mindent.Innen hiányzik csak egy valami.Pont ehhez az egyhez alvadt meg vagy tört össze?

Egy ilyen kis dolog hogy ki tudja egy embert kiidegelni.

2017. ápr. 3. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj benne van a pakliban. A laborban is emberek dolgoznak, ők is simán elszúrhatnak dolgokat. Gondolom te is hibáztál már a munkahelyeden. Leveszik még egyszer a véred és csókolom. Ilyen apróság miatt kár idegeskedni. Mi lesz, ha egy rossz eredményt kapsz?
2017. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a múltkor macska vérvétele jött ezzel vissza, mehettünk ismételni, az orvos ki is volt akadva, hogy a szabadságolások miatt biztos káosz van a laborban és ezzel küldenek vissza mindent, a vérrel nem volt baj, a kémcsővel is lehetett volna baj, de azzal sem volt, simán bedugulhatott az automatájuk, ami nem tűnt fel időben vagy bármi, mert 10+ éve nem volt soha alvadékos a vér senkinél még eddig, most meg érdekes módon többnél ezzel jött viszsa, és ők amit levesznek le is centrifugálják stb. eleve úgy küldik be, hogy tuti jó, úgyhogy biztos a labor cseszett valamit el.

Nem veled van a baj, nem kell parázni.

2017. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, 6-os vagyok, és a macskánál is úgy volt, hogy nem az egészet kellett ismételni csak egy részét. Asszem a kis szarosból több kémcsövet küldenek, meg üveglap között kenetet is, nem egyből néznek mindent, szóval nem csoda, hogy csak egyrésze nem lett meg.
2017. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sokszor hibáztam már a munkahelyemen és hidd el nem egy állat vagyok,akiben nincsen empátia.Az idegeskedésem fő oka a hosszú évek sikertelensége.Lombikbébi babám van,aminek nagyon örülök,hogy sikerült és átültetés én is ezt a csodás dolgot.A rossz eredményekről pedig hidd el,ha valakinek,akkor nekem elég sok tapasztalatom van.Pont emiatt a sok kudarc miatt van bennem ez,hogy megijedek. Ezt viszont,amit én évek alatt végigcsináltam,tényleg nem kívánom soha senkinek.Szóval tudok pár dolgot a rossz eredményekről.Ide azért írok,mert sok jellegű ember van,akik ahogyan most is próbálnak segíteni.Így nem vagyok már most olyan ideges,hiszen leírták az ugyanilyen tapasztalataikat,ami nekem nagyot segített.Még egyszer köszönöm mindenkinek.
2017. ápr. 3. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!