Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 24 hetes vérvétel eredmén...

Ha a 24 hetes vérvétel eredménye jó lett, attól még a 32 hetes cukorterhelés vérvétel eredménye lehet rossz?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos így volt (előző terhesség), a mostaninál már a 24 hetes is határértéket súrolt.
2014. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne lehetne? Azért vesznek többször vért a terhesség alatt, hogy ezek kiderüljenek.
2014. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piroska és a farkas ***** válasza:
miért, a 32. héten is van cukorterhelés??? én erről semmit nem tudok, holnap megyek pont vérvételre, de az rh faktorok miatt, meg sima laborra, nem mondták, hogy megint terheléses cukor...
2014. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nálunk van a 32. héten is,meg ultrahang :) remélem már megtudjuk a babókánk nemét
2014. febr. 10. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nálunk sincs terheléses vércukor vizsgálat, csak egyszer. Sima vérvétel az van, de nem terheléses. Ki sem bírnám 2X! :-D
2014. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nálunk a 35. héten van a második, és ott már nem cukros vizet kellett inni, hanem 1 db zsemle plusz 2 dl tej. Kibírható :)
2014. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!