Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napozás terhesség alatt?...

Napozás terhesség alatt? Olvasgatok sokat de érdekelne hogy ki mikor és mennyi ideig mer nap fürdőzni ebben a szép időben? Mire figyeltek a folyadék pótlások kívül?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ruhában, padon sütkérezés volt csak, amikor beköszöntött a jó idő. A fiam nyári és abban az évben, amikor született (2103), embertelen kánikula volt. Amikor beütött az igazi, forró nyár, én már az utolsó trimeszterben voltam. Óriási hassal, 40 fokban nem is bírtam kint a szabadban a napsütéses órákban
2017. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
A pocakod semmiképp ne hagyd szabadon, tehát takard le valamivel, mert a túlzott napsütés felmrlegítheti a magzatvizet.
2017. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szombaton kifeküdtünk a férjemmel, de én árnyékban voltam. Őszintén szólva nem is a napozással van a legnagyobb baj, hanem a plédről való felkeléssel :D Számomra a szombati nap volt idén az első és egyben utolsó napfürdőzés, ezt megfogadtam akkor, amikor fel kellett kászálódnom :D
2017. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is letakarnam a hasam, ilyenkor nagyon vekony bar a bor es konnyen megeghet. Meg figyelnek, hogy ne melegedjek tul, pl hideg vizzel spriccelnem magam. Meg kennem magam boszen olyan naptejjel, amit terheseknek is lehet.
2017. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!