Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy igyak meg napi 3 liter...

Anneee25 kérdése:

Hogy igyak meg napi 3 liter folyadékot? 20 hkm

Figyelt kérdés

20 hetes terves vagyok, a hányinger most kezdett múlni.

A hányinger miatt ritkán és keveset ittam, rászoktam a napi fél liter folyadék bevitelére.

Mostanában feltornáztam napi 1 literre, nagyon ritkán sikerül másfél liter folyadékot bevinni, de igen ritkán és ennél nem többet. Az orvosom azt mondta, napi 3 liter folyadékot igyak.

A mentes víztől hányingerem van a szénsavas meg nem itatja magát.

Szeretnék jót tenni a a babámmal és magammal is (szúr a vesém néha) , de nem tudom, hogyan erőltethetném.

Minden ötletet, praktikát szívesen várok

20 hkm



#terhesség #vese #vízivás #több folyadék
2015. nov. 16. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyümölcstea?


100%-os gyümölcslé vízzel keverve?

2015. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyümölcslé, tea, leves - ez mind folyadék. 3 litert nem kell inni, de kettőt Igen. Napközbeni óránként megszólítás egy pohár valamit és már meg is van. Állítsd be az ébresztőt rá a telefonodon.
2015. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem rávett a baba, mert ha nem iszom meg 3 litert akkor fáj a fejem rettenetesen. Ha iszom eleget, akkor semmi bajom. Nagyon nehéz, mert én se voltam soha az a nagy ivós, főleg ilyenkor, itthon ülve... Magam mellé teszem az üveget és amikor csak birom iszom..Én a teát jobban utáloma víznél, szóval csak ez maradt.
2015. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tea, gyümölcslé, ízesített víz, levesek. Amúgy nekem sem megy a 3 liter, nekem is ezt mondta a doki.
2015. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tegyél bele egy kis citromlevet, esetleg mézet, úgy könnyebben fogy.
2015. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet szokni, ha akkor is iszol amikor nem érzed hogy szomjas vagy hozzá szokik a szervezeted és igényelni fogja. Mindig legyen veled 2 lityós ásványvíz, így ellenőrizheted mennyit iszol. Szerintem nem akkora tragédia, mint ahogy elő adod...
2015. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a bolti ízesített ásványvizet nem ajánlom, szinte mindbe aceszulfát K, és aszpartám van, fejlődési rendellenességet okoz.
2015. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, 22 hetes vagyok, én se szerettem egyáltalán inni, főleg nem vizet, csak olyan dolgokat aminek íze van. Egész jól rászoktam a vízre, hordok magammal mindig egy egyliteres üveg vizet, és akkor tudom, mennyit ittam. Egyébként eleinte le kellett tuszkolni a 2 litert, most van hogy több is lecsúszik, mert igényli a szervezetem, cserepesedik a szám, szédelgek, és szorulásom is lesz, ha nem iszok eleget.Bejött még az ízesítetlen gyümölcstea (az a fajta ami tényleg gyümölcsből van, és nem fekete tea aromával), 100%-os rostos vízzel hígítva - szörpként, és hasonlók. Az üdítők meg az ízes vizek nem jók a sok káros anyag, és a magas cukortartalom miatt szerintem.
2015. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igyál minden alkalommal, amikor éhes vagy, ugyanis a szervezet a vízhiányt így is jelzi. Szóval először igyál egy pohár vizet, ha ennél, várj egy kicsit, és lehet, hogy időlegesen az éhség is elmúlik, mert valójában szomjas voltál, nem éhes.
2015. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!