Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhatja ezt? Lehetek e...

Mi okozhatja ezt? Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a történet, hogy Március 5. Én megjött a mensim nem olyan sok volt mint regebben,de 4-5 napig tartott. Vártam április 2.-ra, de erre Március 26-án ujra megjött, de nagyon kevés es 3 napig tartott ami nekem sosem volt ilyen rövid.

A mellem kemény nagyon, a hasamtól lefele van egy barna kis halvány csík...

Neha gyenge vagyok meg ilyen fura érzéseim vannak, meg sok a savam mostanaban. Ennyi a tünet. Reggel ma csináltam egy tesztet HCG line, dee eleg halvany lett a kontroll csík is, es nem tudom, hogy jól csináltam e meg..de nem jött ki masodik csík.

Mi lehet?

Köszi előre is.



2017. ápr. 4. 21:12
 1/7 anonim válasza:
betegség
2017. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A barna csik a terhesseg 13-14. hetetol szokott kijonni :)

Valami hormonproblema?

2017. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen betegség konkrétan???
2017. ápr. 4. 21:23
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is arra Gondoltam, mert volt előtte is... Nehezen esek teherbe azt mondta a doki, vastag a falam..:/

De eddig késett 1-3 heteket, aztan meg jött normalisan, most meg 2x egy hónapban! Már nagyon unom ezt :(

2017. ápr. 4. 21:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki??? :/
2017. ápr. 5. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a valaki az orvos!! Senki nem lat beled internetrol.
2017. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem... De lehety hogy van olyan aki ugyan így járt, mint en, es adhat tanácsot!!
2017. ápr. 5. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!