Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez pozitiv, vagy szellemcsik...

Ez pozitiv, vagy szellemcsik szerintetek 10 dpo -n?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 5. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

kedves kérdező,

teszteltél azóta ??

2017. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező...senki sem morci. Annyi csak, hogy rengeteg itt az ilyen szellemcsíkos meg negatívozós kérdés aminek 2 oka van

1. Rossz minőségű teszt

2. Idő előtti tesztelés


Értem én, hogy kíváncsiság meg túrelmetlenség...de azt a 14 napot aktus után ki lehet várni vagy azt, hogy késsen.

Szerintem.


Hétvégén tesztelsz?

2017. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem a teszten múlik. Nekem a kb. 25 ft-os ebayrol rendelt teszt is egyértelműen kimutatta a negativat és a pozitivat is (pozitiv 12. dpo-n lett) Persze van az amikor pont a hatareseti napon tesztel az ember es azert nem egyértelmű. Lehet,hogy most... Meg van az amikor a csík helyet akarjuk nagyon látni,mert a helye valóban kirajzolódik minden tesznel. De az nem színes!

(Meg valóban vannak elazott tesztek. Nem tudom,ilyennel nem találkoztam. De lehet,hogy nem a leírásnak megfeleloen csinaltak)

Ha esetleg csinálsz megint egy ujat es meg mindig nem egyértelmű,akkor tegyél mellé egy biztos negatív tesztet. (Lehetőleg ugyanolyan típust,pl. baratnot kérd meg,hogy csinálja meg) szerintem pedig felesleges 2000 ftnak lennie,de ez végül is mindegy. Vagy csak egyszerűen varj meg a 14. napig.

2017. ápr. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, elozo terhessegemnel en is az olcso teszteket hasznaltam es semmi bajom nem volt veluk. Azota nem teszteltem, ma kellene megjonnie, ha kesik 1-2 napot, akkor tesztelek mindenkepp.
2017. ápr. 7. 12:33
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia! Ez pozitív lesz, ha minden jól alakul. A szellemcsík szürke és száradás során válik láthatóvá. Drukkolok, hogy erősödjön!
2017. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hat erdekesen alakul. Tegnap delutani teszt, delutan teljesen negativ. 3 napja kesik az Eddie mindig napja pontosan megjovo menstruation. 5 napja gorcsolt a hasam 2 napig, azota semmi. Valami mas lehet. Lehet csak egy ilyen honap.
2017. ápr. 8. 20:59
 17/18 anonim ***** válasza:
Mivel teszteltél?
2017. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát, akkor valószínűleg az a valós eredmény. Pedig én is láttam a monitoron valamit... igaz, hogy nem tudtam eldönteni, hogy van-e színe
2017. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!