Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kalkator szerint tegnapelott...

A kalkator szerint tegnapelott mar beleptem a 6. hetbe. Akkor most 5hetes 2 napos vagyok?

Figyelt kérdés
Akkor miert azt irja ki, hogy terhesseg 6.hete. Nem akkor lesz hat hetes ha eltelik az otodik het? Bocsi elso baba, nem vagyok mèg otthon a tèmàban! :)
2017. ápr. 9. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az 5 hét két nap= betöltött 5.hét,megkezdett 6.
2017. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eleg ha majd jovo het utan megyek orvoshoz?
2017. ápr. 9. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:

6-7.hét körül érdemes, akkor már van szivhang. :)

Persze csak, ha nincs semmi panasz (erős görcs, vérzés, barnás pecsételés), mert akkor minél előbb orvos. Gratulálok! Boldog babavárást! 😊 12+4 hkm

2017. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Neked is! :)
2017. ápr. 9. 11:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Neked ilyenkor volt mar hanyingered? Nekem mèg nincs csak a hasam szurkal.
2017. ápr. 9. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
:) jaj ettől a számolgatástól en is begolyóztam az elején főleg, hogy az orvosom még belekeverte hogy mennyi hetes terhes vagyok meg mennyi hetes a magzat :) kiborított. De most mar belejöttem. Jol írta aki válaszolt. A hanyigerrol annyit hogy nekem kb a 7.hettol vagy a hatodik het vegetol volt kb egy hónapig de folyamatosan ejjel-nappal. Most kezdem a 17. hetet es neha még van hányingerem de nem állandóan es nem hányok csak akkor vagyok kicsit rosszul ha valami rosszat beszagolok. (ami amugy lehet nem rossz szag csak nekem rossz). :) A második trimeszter tényleg elég jo az eloshoz képest. En az elsoben olyan voltam mint egy nagyon valogatos mormota. Jo egeszseget nektek es pihenj amennyit tudsz. :)
2017. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nekem csak néha émelygés volt. Szerencsére a nagyobb rosszulléteket megúsztam. Nincs kőbe vésve, hogy mindenki hányingertől szenved, lehet neked is szerencséd lesz. :)

A mormota életmód rám is jellemző volt,bár még most is hamar el tudok aludni este. :)

2017. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1

Nekem a számolgatás azért ment könnyebben, mert a munkám során kismamák vizsgálatait intézem. Így már a terhességem előtt belejöttem. :)

2017. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!