Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatni valaki, hogy...

Megnyugtatni valaki, hogy ezeknek a rosszulléteknek nemsokára vége?

Figyelt kérdés
Már beléptem a 12. hétbe, 11 hetes és 4 napos kismama vagyok és már az ötödik hét óta meg akarok halni :( Minden nap 1-2 hányás, 24 órás hányinger, rossz közérzet, lehangoltság, gyengeség, sok sav, minden, ami csak lehet. Egy pillanatát nem tudom élvezni a babavárásnak, pedig nagyon szerettük volna. Nyugtatnak, hogy a 12. hét után minden jó lesz, de még eddig semmi javulás nincs, már nem hiszek benne, hogy ez mostanság jobb lesz :(
2017. ápr. 10. 14:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszer olvastam egy tanulmányt, amiben azt írták, terhességi rosszullétre jó a nyalóka. :) Nem tudom, hogy mekkora az igazságtartalma, de egy próbát megérhet. :)

2017. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én még a szülés napján is hánytam. :D Attól függetlenül élveztem a terhességet. :)
2017. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudlak megnyugtatni, mert szülésig minden nap hánytam, volt hogy egy nap 15-ször is.
2017. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, hogy írt. Nagyon sok barátnőm volt már várandós és sok családtagom is, de én vagyok az első, aki ilyen rosszul van, nem is igazán értik. Engem nem is a hányás zavar a legjobban, hanem, hogy folyamatosan hányingerem van, mondhatni 24 órában. Plusz a sav miatt már több, mint egy hónapja ülve kell aludnom, de néha még így is szörnyű. Értem én, hogy ki kell bírni, csak elképesztően nehéz.
2017. ápr. 10. 19:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Kitartast Neked, remelhetoleg nemsokara mar jobban leszel! De legkesobb szules utan biztosan, ugyhogy egy biztos, hogy egyszer el fog mulni! Ha pedig kezedben tartod a babadat, mar nem is fogsz emlekezni ra! Ha esetleg be tudsz szerezni "Tums" savlekotot valahonnan, az Nekem sokkal jobban bevalt, mint a Rennie, meg hasonlok...
2017. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!