Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lett annak a kérdésnek a...

Mi lett annak a kérdésnek a vége ahol a 19éves kérdező segített a 16éves húgának, h elmondja a szüleinek, h terhes?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok rá, h mi sült ki belőle, h alakult a történet. Valamiért nem találom a kérdést, talán törölték?


Azért érdekel, mert nekem is van egy kislányom.



2017. márc. 28. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Törölték a kérdést.Kamu volt az egész.A kérdező belezavarodott a saját hülyeségébe.
2017. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is volt már olyan kérdésem ami igaz volt de törölték mert azt hitték kamu
2017. márc. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!
2017. márc. 28. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan zavarodott bele? Én csak addig követtem, hogy a szülők megtalálták a tesztet.
2017. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az időpontokba.Fél 7-kor este kiírta a kérdést,hogy mitévő legyen.Majd benyögte,hogy van fejlemény,az apja megtalálta a tesztet,kitört a balhé,ő pedig próbálta csítítania feleket,és mindez délután történr.
2017. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!