Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismamák hogy vagytok...

11 hetes kismamák hogy vagytok? Lehet, hogy vége a rosszulléteknek?

Figyelt kérdés
tegnap még rosszul voltam, de ma sokkal jobb. nem akarom elkiabálni. vagy ez csak egy hullám teteje lenne?
2010. aug. 27. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mikor, hogy :s

Én sem akarok kiabálni... 2-3 napja mintha jobban, csak estére leszek elég carul. Olyankor futok a wc-ig, addigra már nagyon sok a savam.

2010. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az este nekem is rosszabb, így ki tudja? még van hátra a napból. de most nagyon fitt vagyok.
2010. aug. 27. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Én pár nap múlva belépek a 12.hétbe,és még mindig ramatyul vagyok.Mostis olyan vagyok mint egy alvajáró!Állandóan ásítozok,folyik a könnyem is! Zúg a fejem,kicsit émelygek is.

Remélem lassan vége,mert még a pozi teszt előtt kezdődtek a rosszullétek.... :S

2010. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is, már a teszt előtt néha-néha elkapott a hányinger...

Ma én is nyomi vagyok-eléggé :(

2010. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:) nekem későn jött ki, ezért is reménykedem, hogy akkor hátha hamarabb is múlik.

most már nem vagyok túl jól, de jobb határozottan pl. tegnaphoz képest. kopp kopp

2010. aug. 27. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:

A lányommal nekem a 11. héten elmúltak a rosszullétek!

Most 19 hetes vagyok és nekem is később kezdődött, mint az elsővel, kb a 7-8.héten, de még mindig olyan mint a hullámvasút. Van hogy egy hétig semmi bajom, utána meg egy-két napig az ágyból alig bírok kimászni.


Reménykedj! Talán most már vége!

2010. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!