Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez így normális?

Szerintetek ez így normális?

Figyelt kérdés

Túlsúĺyal lettem terhes.(nem tudom pontosan mennyi voltam, a csípőm széles és inkább a combom és a fenekemen van plussz,sosem volt pocakom, szélea vállam és kiskorban egyéb okok miatt megtudtam hogy a csontozatom is nehéz. Mindíg is sportoltam szóval izomzatom is van azért)


Most 88kg vagyok és 22hetes terhes. Az utosó 3 alkalommal(havi 1xjárok) a védőnőnél voltam ennyi kg. Itthon is mérem azóta, mert előte 1 hónappal még 6-7 kilóval több voltam. Azóta stagnál, viszont aggaszt hogy a baba nő, nagy kerek pocim lett, és még most is 88vagyok.


Persze örülök hogy fogyok. De a védőnőm állandóan azzal szekál hogy nő a poci meg a baba de a súlyom nem.

Szerintetek is baj?



2017. ápr. 11. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2017. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem. Alapból van túlsúlyod, a baba abból vesz el. Neked bőven elég, ha a vitaminokat-ásványi anyagokat pótlód és normálisan étkezel, hogy ne éhezz. Meg nem kell 100 kilósan szülni menni csak azért mert terhes vagy. Meg nem is egészséges már az a súly.


Ultrahangon meg úgyis látják, hogy ha valami nem oké, de erről nem nyilatkoztál, így úgy gondolom, hogy minden ok.

2017. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Visszaolvasva azt akartam írni, hogy nem gáz. Már fáradt vagyok.. Ne parázz azon mit mond a védőnő.
2017. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, minden rendben van a picivel.

A fogyás meg ugy gondolom hogy azért is van mert eddig nem ettem reggelit, annyira elszoktam tőle soha nem volt időm stb. Most viszont rendszersssn napi 5x eszem keveset mert ha nem eszek akkor nagyon rosszul vagyok, 17.hétig hánytam. Ha sokat eszem véletlen mert nagyon éhes vagyok, azt általában megbanom mert akkor is olyan szarul vagyok mint ha nem ettem volna.


Na szóval azt akartam kihozni hogy a normális étkezés is közre játszik szerintem.

2017. ápr. 11. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, túlsúllyal lettem én is terhes a kezdő súlyomhoz híztam összesen 6 kg-ot. A védőnő rendesen örült hogy nem híztam annyit mint a másik két terhességemnél. Most elkerült a terhességi magasvérnyomáa, vizesedés meg minden ilyen nyűg. A baba nő elveszi ami kell, nincs semmi baj. Most gondolj bele erre még 15-20 kilót híznál akkor meg az lenne a baja.
2017. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ne aggódj , ha minden rendben van a picurral !

Én 67 kg-ról indultam, 7 hetesen tudtam meg , hogy terhes vagyok (nem volt menszeszem 1 évig) kovetkezo vizsgalatkor már 62 kg voltam , most 29+5 naposak vagyunk , és még mindig nem értem el a 67kg-t ! DE a baba szépen fejlődik , kerekedik a pocim , igaz nem olyan nagy mértékben , de örülök , hogy azok a szerencsés nők közé tartozok akik nem híznak el . Boldog babavárást :)

2017. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!