Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jart mar ugy valaki h biztos...

Jart mar ugy valaki h biztos fut mondtak neki vegig tehesseg alatt es lany lett vegul vagy forditva?

Figyelt kérdés
A lanyt talan valoszinubb "elnezni" mint a fiut. Hiszen a fiuk egyertelmubbek. Meg egy lanyt ha latnak ott elofordulhat h nem latszodott rendesen a nemiszerv. Igy inkabb az erdekel h aki maga is latta a ket labacska kozott az egyertelmu szervet es 1000 szazalekra vette a doki is es az anyuka is vagy aki latta h fiu , vegul lany lett e?
2017. ápr. 13. 07:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyertelmu h mindegy! Ami fontos h egeszseges legyen! Kizarolag azert kerdezem mert teljesen lanyt ereztem es minden arra is utalt es meroben mas ez a terhesseg mint az elozo ketto :) igy meglepodtem nagyon mikor mondtak h fiu :)
2017. ápr. 13. 07:59
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirasert.. a kerdesben fiu akart lenni de gondolom egyertelmu :)
2017. ápr. 13. 08:00
 3/8 anonim válasza:
Nekem egy ismerosommel elofordult mar..Kislanyt mondtak, fiut kaptak
2017. ápr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem az első babájával.Végig fiút mondtak,pedig voltak 4D-n is.Mikor megszületett,mondta a doki,hogy lány..A nővérem meglepetten visszakérdezett.A doki azt mondta igen lány,fiút mondtam volna ultrahangon.Pedig nem szoktsm tévedni.

Nem.Pont fordítva van.Ha lányt mondanak,akkor szinte biztos,hogy az is.Fiúnál vsn esély benézni a dolgot,mert a köldökzsinór odalóghat úgy,hogy azt hiszik,az a nemi szerve.

2017. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nalunk 18. heti uh-on egyertelmuen megmutattak a nagyajkakat, a csiklot, stb. Ha ezek utan kiderulne hogy kuki van ott, enyhen szolva meglepodnenk :)
2017. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
24 hétig fiúnak mondták, akkor derült ki, hogy kislány. Addig mindenből zöldet vettem, gondoltam az unisex szín. :)
2017. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2017. ápr. 15. 08:25
 8/8 anonim válasza:
2 lany utan a harmadik terhessegben is lanyt mondtak vegig. Majd a 38.heti uh-n kozlik velem kisfiu. Mondtam nezze meg ujra mert nem hiszem :D Vegul tenyleg kisfiut kaptunk! Nem tudom hogy nem lattak vegig a himbilimbit :D
2017. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!