Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-20 éves anyák! Vélemény?

19-20 éves anyák! Vélemény?

Figyelt kérdés
Én 20 évesen várom első babánkat a 26 éves páromtól, egyedül leszek terhes mivel kint dolgozik és csak másfél havonta jár haza 2 hétre. Van aki még így él/hasonló cipőben jár?

2017. ápr. 13. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném h itt a korod a lényeg.. de ha mar itt vagyok.:) egy baratnomnek katona férje van es 16 hetes terhes volt amikor 9 honapig elkellett mennie a ferjenek, egyszer ment haza 3 hétre. Szval a szulesre nem volt ott ezert elso ket hetre anyosa masik ket hetre szulei mentek hozza segiteni!
2017. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Szia! 20éves voltam mikor az első lányom született (velem volt a férjem) de komolyan tisztellek hogy egyedül vállalni mered,valószínűleg én vagyok érzékeny és gyenge,de képtelen lettem volna kibírni az egyedüllétet!Most a harmadik babánkat várjuk és 33vagyok de nem tudnám egyedül csinálni :) bár az az másfél hónap azért nem olyan vészes,de ilyenkor egy első babás kismamának nagy szüksége van a párjára :) sok erőt,boldog babavárást és könnyű szülést kívánok neked!
2017. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) váratlan baba de nagyon boldogok vagyunk amióta csak megtudtuk. Nehéz lesz de a családom mindenben támogat amiben tud
2017. ápr. 13. 20:54
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

En biztos nem vallalnek ennyi idosen gyereket. A fenykoromat erre aldozni.

Jo neked,hogy van/lesz segitseged.

2017. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Az egyik barátnőm hasonló helyzetben volt. 2 gyerekük született így, a második születése után nem sokkal kiderült, hogy a srácnak odakint már jó ideje van "barátnője". Nem túl vidám történet. :(
2017. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak a baba születéséig lesz kint, hogy felszedjük magunkat.
2017. ápr. 13. 21:28
 7/16 A kérdező kommentje:
Én világ életembe anya szerettem volna lenni, nyilván amikor eljön az ideje. Váratlan baba de így is iszonyat boldog dolog ez. Én korán érő, komoly csajnak tartom magam. Kiutaztam és úgy érzem eddig mindent megtettem amit szerettem volna: fesztiváloztam, utaztam, jó élményeket/barátságokat szereztem, jó munkahelyem van 16 éves korom óta és szeretem is amit csinalok :)
2017. ápr. 13. 21:33
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Életképes, normális nő vállalhat ilyen korban is gyereket. Nem egyet ismerek és mind tisztességesen neveli a gyereket. A férjeik sem léptek le. Nem minden férfi olyan. Egy feminista házisárkány vagy lusta tehén esetében pedig nem kell csodálkozni, ha menekül a férfi. Igen, valaki felnőtt 18-20 éves korára és van olyan értelmes, hogy nemcsak a diszkóban hányásig ivás a szórakozás neki. Ugyanis kultúrált ember szórakozása megfelel a babának is.
2017. ápr. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, tervezett a baba. 3 év munkaviszonyom van és elég jó fizetés is társul hozzá, a vőlegényemnek szintén.

Ha a párod tényleg hazajön mire meg lesz a baba (kérdés, hogy akkor miből fog eltartani titeket?) akkor nem olyan gáz a helyzet. De az én környezetemben rengeteg kapcsolatot szedett szét ez az ingázás, így sajnos nem tudok pozitívan hozzáállni a dologhoz.

2017. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy èn se tudok pozitívan hozzáállni ehhez... . Azt mondta hogy minél hamarabb kimegy és felszedi magát és szerinte egy ideig még kihúzzuk és mellette itthon dolgozik. Félek belegondolni higy egyedül leszek de nem tudok mit tenni.
2017. ápr. 14. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!