Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-20 éves anyák! Vélemény?

19-20 éves anyák! Vélemény?

Figyelt kérdés
Én 20 évesen várom első babánkat a 26 éves páromtól, egyedül leszek terhes mivel kint dolgozik és csak másfél havonta jár haza 2 hétre. Van aki még így él/hasonló cipőben jár?

2017. ápr. 13. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a kor a lényeg. Max. hamarabb "nő be a fejed lágya". De ki mondhatja, hogy ez baj?

Én az "erősen megfontolók" táborát népesítem. 23 voltam mikor megismerkedtünk, rá 2,5 évre esküvő, majd 2,5 év múlva baba. (Augusztusban). Én inkább az 5-ös hozzászólóhoz utalnék vissza. Nem szülnék gyereket házasság nélkül. Pláne nem fiatalon. Nyilván nincs két egyforma férfi, de nem tudhatjuk, hogy a teljesen új élethelyzetek mit produkálnak. Persze az csak papír, lehet mondani, de mégiscsak nagyobb elköteleződésről tanúskodik, ráadásul a jog az alapja, nem csak a szerelem. 28/L

2017. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ugyan nem 20 éves vagyok már, de van egy 3 éves és egy 6 hós babánk, a férjem kb így dolgozik mint a párod, már mielőtt az első megszületett is kint dolgozott. Remekül megvagyunk, nem gondolom, hogy lelépne, de persze ez akkor is benne van a pakliban, ha itthon dolgozik. Segítségem nem nagyon van, mivel írtad, hogy neked lesz, nem hiszem, hogy nagy probléma lenne. Sok boldogságot nektek!
2017. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen, ezt jó hallani.
2017. ápr. 16. 10:43
 14/16 anonim ***** válasza:
A kuzinom 20eves ket gyerekkel. Katasztrofalisan nez ki,amellett meg idegroncs is. Anyam lassan jobban nez ki 41evesen mint o 20evesen. En 23vagyok,es neha mikor leulok vele kavezni,mindig panaszkodik,meg hogy "en milyen jol tettem hogy nem szultem,-az en valastom-: hat igen,en nem vagyok hulye,na meg hogy en mikor fogok mar,- valaszom,- hat nem mostanaban. Ja,es az o parja is kinnt dolgozgatott az elejen mikor i terhes maradt,es haza-haza jott,masik evben meg feny derult a kapcsolatara egy ribivel,kinnt kulfoldon,es hoppon hagyta a hugomat. Szoval,ennyit errol.
2017. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja,es a parkereses sem megy am olyan konnyen egyedul ket gyerekkel. Kutinom szokta mondogatni,azert sajnalom szegenyt,de hat ugy latszik tanult a hulyesegebol. Persze,mi azert segitjuk.ot mindenben amikor tudunk.

De nekunk.is van sajat eletunk,es nem foglalkozhatunk.mindig az ovevel sajna.

Szoval,gondold meg hogy mit csinalsz ha lehet. Ezt csak jo tanacskent irom. 19-20 evesen,egyaltalan semmi sem biztos meg.

Utolso voltam

2017. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem lesz egy gyalog galopp, főleg "egyedül", de szerencsére csak addig lesz kint míg meg nem születik. Kuzinod valszeg nem volt ehhez érett vagy nem tudom... a sulimban 16-17-18 évesen szültek és sosem panaszkodtak, sőt imádják az anyaságot, van akinél 2-3 gyerek van és mégis van ideje magára és jól neveltek a gyerekei. Én szerintem ez hozzáállás kérdése, szerintem semmivel nem másabb mintha 25 évesen szült volna. Mi nagyon örülünk a babának és inkább most szülök mint 30-35 évesen... én ezt a tábort erősíteném. Egyik rokonom pedig 38 évesen szült, most jön a tesó és le se szarja a gyerekét, eddig egy pelenkát nem cserélt... ennyit erről, hogy korfüggő a babavárás...
2017. ápr. 16. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!