Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta nem alszom rendesen....

Napok óta nem alszom rendesen.37 hetes kismami vagyok, szerintetek ha beveszek egy enyhe nyugtatót ártok vele a babábnak? Szeretném kialudni magam egy kicsit.

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 18:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*babámnak :)
2010. máj. 13. 18:29
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Ja és ha majd a gyerekedtől se fogsz tudni,akkor majd neki is adjál egyet...
2010. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Biztosan azt fogom tenni!!Kösz!!
2010. máj. 13. 18:33
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó hetekben minden kismama hasonló cipőben jár :(( Sokszor kell menni pisilni, kényelmetlen a fekvés, fáj mindenünk... ezt a babáért el kell viselni.. Próbálj nappal is pihenni, hogy valamennyit pótolj, de a nyugtat átmegy a méhlepényen keresztül a babához is, őt meg nem gondolom, hogy jó lenne lenyugtatni....
2010. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Vilcsianyuja ***** válasza:
85%

[link]

de ha bemész a gyógyszertárba, kérdezd meg a gyógyszerészt, mit ajánl. otthon tartott ilyen-olyan nyugtatót-altatót, ugye te is tudod, hogy nem szabad beszedned, akármilyen "enyhe".

2010. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
21%
a legfontosabb: az orvosok mind hülyék és még utálni is fognak ha kérdezel tőlük
2010. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a használható tanácsokat!!!:)
2010. máj. 13. 18:42
 8/18 A kérdező kommentje:
Aki nem tud normális választ írni,azt KÉREM hogy neis eröltesse meg az ujjait!!!
2010. máj. 13. 18:45
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem sem tudsz most ilyesmit bevenni :(

Nekem is így telt az utolsó 3-4 hetem, tulajdonképpen a maximális idő, amit egyhuzamban tudtam aludni az 2 óra volt :S Ez azért rossz, mert a szülésre sajnos kimerül az ember, ráadásul aztán ott lesz majd a baba és az a bizonyos 2 óra is lecsökkenhet..., dehát ez van :)

Esetleg homeopátival vagy citromfú teával próbálkozhatsz, de egyeztess vagy az orvosoddal vagy kérdezd a gyógyszerészt, biztosan segíteni fognak!

Kitartás, most már nincs sok hátra !!!

2010. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Sajna ezt ki kell már bírnod:-( Én a 30ik héttől szenvedek álmatlanságban.Most kicsivel jobb,de m inden fordulásomra felébredek.Igaz,utána visszaalszom,de előbb pisilni megyek:-)


Aludj napközben,én is csak ezt tudtam tenni:-/


39 hetes km

2010. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!