Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta nem alszom rendesen....

Napok óta nem alszom rendesen.37 hetes kismami vagyok, szerintetek ha beveszek egy enyhe nyugtatót ártok vele a babábnak? Szeretném kialudni magam egy kicsit.

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 18:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
használható tanács: Én egy PIPOLPHEN nevű gyógyszert kaptam a pszichiátertől nyugtató gyanánt, mert én pánikbeteg is vagyok. a lényeg az, hogy ezt szokták adni kismamáknak is görcsoldó gyanánt (ugyanis ez simaizom görcsoldó), viszont van egy elég erős nyugtató és altató mellékhatása. Én egy órán belül úgy aludtam tőle mint a tej. És elég sok kismamának adják tudomásom szerint. Kérdezz rá, mert vényköteles.
2010. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
előző vok. Viszont a szokásos nyugatókat mint pl. a xanax szigorúan tilos terhesség alatt szedni. Nekem legalábbis ezt mondták.
2010. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Szia!Én a hova homeopátiás "gyógyszert" ajánlanám neked,ezt terhesség és szoptatás alatt is lehet használni.Nekem sokszor segített,bár terhesen még nem próbáltam,mert még nem volt rá szükségem:) (27h)
2010. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Citromfu teat ihatsz nyugodtan azt kismamaknak is lehet.En is ezt ittam.Este egy cseszevel,de keszitettem meg eggyel ha ejjel nem tudok visszaaludni.Probald ki Te is.


Orvos-termeszetgyogyasz baratnom javasolta.

2010. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségét :)
2010. máj. 13. 20:43
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én kamillateát szoktam lefekvés előtt inni, így - az éjszakai WC-re járást kivéve - nagyon jól alszom. Kb. 2 hete gyötört álmatlanság, utána kezdtem el a kamillát. Nekem bejött.
2010. máj. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia, én kb a 30.héttől nem tudok aludni. Minden éjjel kivétel nélkül felébredek, hajnal 1 és 3 között. Nem lehet hozzászokni, de a baba miatt muszáj elviselni.

Neked is már csak 2-3 heted van hátra, szerintem próbáld valahogyan átvészelni.

Gyógyszert én sem javasolok, bár laikus vagyok, de szerintem nem teszel jót vele a babának. Esetleg orvost kérdezz meg erről, hátha Ő javasol valamit.

Tarts ki, nemsokára érkezik a kisbabád :)

2010. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Négy hete vagyok kórházban, azóta nem aludtam! Az a pár nap...
2010. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!