Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Barátommal rendszeresen élünk nemi életet bár utóbbi idöbe ritkábban .Nemjár rendszeresen a menzeszem kb 4hónapután február vége fele megjött 14napig volt meg kb aztán most 24nap késés után tegnap "Megjött"ha mondhatom úgy mivel rózsaszín vérzésféleség volt de ma reggeltöl már csak barna folyásom van..ez utalhat terhessegre?

Volt már vlki hasonló helyzetbe?

L/18



2017. ápr. 15. 18:58
 1/4 anonim válasza:
Végezz tesztet és irány az orvos.
2017. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kövi hét kedden megyek:) csak kiváncsivagyok azér irtam kérdést
2017. ápr. 15. 19:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt mar igy valaki? Vagy velemeny?
2017. ápr. 15. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen rendszertelen mensi mellett pont annyira lehetsz terhes mint amennyire ez majd akadályozni fog ha majd terhes akarsz maradni , mert tervezitek a gyereket!


Ha nem vagy terhes , en a helyedben mindenképp rendeztetnem a mensit ... Mert nem jo ez az ossze vissza ciklus !

2017. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!