Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mai nap voltam nőgyógyásznál....

Mai nap voltam nőgyógyásznál. Terhes vagyok és a papíromra azt írta Szabálytalan petezsákban Crl 11 mm-es embrió. Az jó vagy rossz hogy a petezsák szabálytalan?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 12. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem kerdezted meg a doktortol?
2017. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szabálytalan petezsák nem jelent jót. Nem minden esetben, de sokszor végződik vetéléssel a dolog, mivel nem fejlődik rendesen a magzat, elhal, vagy nem is indul be a szívhang.

Bíztatni nem akarlak, készülj fel a legrosszabbra is, de mint mondtam, nem minden esetben végződik vetéléssel.

2017. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. De kérdés, hogy ezt, hogy tálalta az orvos? Ő inkább aggódva közölte ezt, vagy semlegesen? Volt-e pl. szívhang? Mondta-e, hogy kéne már lennie, vagy még nem feltétlenül? Mert a szívhang az pl. az uh géptől is függ, amit a doki ismer a legjobban. Ezekért fontos, hogy ő ott személy szerint mit mondott
2017. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha szabálytalan a pezezsák. Ez a CRL méret nagyjából 7 hetes terhesen van. Ilyenkor már szokott lenni szívhang. Volt szívhang?
2017. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem fel centi volt 6 hetesen, szivhanggal. A tobb, mint egy centi mar 7-8 hetes terhesseg legalabb, akkor mar szivhangnak kellene lennie. Volt?
2017. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem jó.
2017. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szabálytalan petezsák volt embrióval szívhanggal, de sajna a 7. hét végére összeesett a petezsák. Műtét lett a vége. :( Nekem erre azt mondta a doki, h még bármi lehet. Szorítok, h nálatok rendben legyen!
2017. ápr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szívhang volt és a magzat mérete is nőt az előzö heti uh alapján
2017. ápr. 13. 17:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ez nagyon jó hír! :)
2017. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!