Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen a hasam? 19h5n?

Miért ilyen a hasam? 19h5n?

Figyelt kérdés

Ha leülök olyan mint ha csak hájpacni lenne a hasam és össze is todom fogni:)

Ha állok akkor van pocak formája.Van egy kis felesleg rajtam, de nem sok.És még azt szeretném kérdezni, hogy az nem baj ha nem érzem minden nap a babát? Van, hogy egész nap mozog aztán 1-2 napig semmi.


2017. ápr. 16. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Az se lenne gond, ha még egyszer se érezted volna.
2017. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert még 19-20 hetesen a köldököd alatt van a fundus, olyan igazi kismamapocid is lesz, ne aggódj. :) nekem pl első babámmal semennyi nem volt. 24 hetesen mint aki rendesen bekajált, 27 hetesen már le se tudtam volna tagadni, hogy babát várok.

Persze, hogy normális. Egyre többször fogod érezni.

2017. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert kover vagy. Es nyugi,leszel meg koverebb is. Es a raadas,szules utan megrosszabb lesz a hasad ne aggodj.
2017. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolso te elég megkeseredett lehetsz. NE MAGADBÓL INDULJ KI!:)

kerdezo rajtam nem volt plusz mert sokat edzettem amig nem estem teherbe. 48 kgval indultam 53 al mentem szulni 39 hetesen es megis 21.hetig kb mintha csak hájas lett volna a hasam es ha alltam akkor volt kismama poci. Aztan 24 hettol mintha kicserélték volna igazi kismama hasam lett.:) elso terhességnél nekem ez így volt

2017. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok kövér:) én úgy érzem h csak egy kis felesleg van rajtam.Csak azt hittem, ha leülök akkor is kerek marad, de ezek szerint így is lesz:)

2017. ápr. 16. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:

25 hetes vagyok és 17. héttől kezdtem érezni, de iszonyat gyengén... és nem erősödött. Csak bubikat éreztem... most pár napja viszont már nagyon érzem. kb 24+5 óta. Szóval egyik napról a másikra erősebben lehet érezni a picit :) Ne aggódj eljön a ti időtök is :D


Pocak miatt ne aggódj, addig jó míg nem kő kemény és feszül... hidd el az rosszabb lesz mint egy kis hurkácskát tapizni :) Nekem még van hurkácskám, bár nem látszik, de már most pár napja úgy befeszíti magát a fiam, hogy huh... ha feszes lenne a pocakom azt hiszem naaagyon kellemetlen lenne XD


Jó babavárást :D

2017. ápr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!