Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos km vagyok és egy...

6 hónapos km vagyok és egy órája erősen görcsöl a hasam. Már vettem egy meleg fürdőt, de nem lett jobb, mi ez?

Figyelt kérdés
Ez normális ilyen idősen? Köszi a válaszokat előre is.
2010. máj. 13. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
a meleg furdo terhesseg alatt nem ajanott, mert flmegy a vernyomasod, nem mondta az orvosod? magneb6 ilyeneket szoktak adni kemenyedesre gorcsre.
2010. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem normális,de lehetséges,úgyh sztem hivd gyorsan a dokidat. A normál fájásokat onnan szokták felismerni,h nem múlik a melegvíz hatására sem...

Tényleg ne vesztegesd az időt. Jobb félni,mint megijedni!


39 hetes km

2010. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Semmiképen sem jó!

Hívd fel a dokit vagy menj be a kórházba!!!

2010. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hívd minnél előbb az orvosodat,ha van.Ha nincs azonnal kórház!Szorítok értetek!
2010. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hol görcsöl!!Keményedsz is??Mozog a baba??A meleg fürdő butaság volt, mert szülésindító lehet!

2 magneb6+ 1 no-spa, és fekvés!Ha nem múlik doki!

2010. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hívd a dokit mindenképp!!! Ha jóslók lettek volna, a meleg víz hatásáa elmúltak volna!!!! Nem túl forró víztől egészséges terhesség nem fog beindulni.... Ha a dokit nem éred el, akkor azonnal kórház, mert ez nem játék!!! Ha időben beértek, akkor hamarabb tudnak segíteni... Szorítok, hogy ne legyen baj!
2010. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

remélem már a kórházban vagy!

szoritok h semmi baj ne legyen!


ird meg mi volt

2010. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szia!mi a helyzet,ugye nincs baj?
2010. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia mizus okés minden?

voltál dokinál?

2010. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, most beszéltem a szülésznőmmel, mert nem javult a dolog. Valaki írta a két magneb6-ot, azt tanácsolta ő is, illetve feküdjek le, pihenjek. Ha nem tudok elaludni akkor irány a kórház, mert akkor meg kell nézni. Valószínű, hogy megemelhettem magam, mert van egy 12 kg kisfiam, akit délután rosszul emeltem fel, és valószínű közre játszott ez is.

Csak ezek a görcsök ne lennének ilyen erősek. :(

2010. máj. 13. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!