Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig mertetek hason...

Hányadik hétig mertetek hason feküdni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! ez nálam nem merés kérdése volt :) inkább, hogy meddig esett jól és nekem a 14. hétig, onnantól már kényelmetlen volt egy darabig, mostanra már fájdalmat okozna ha úgy feküdnék...

18h km

2010. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom megmondani, meddig tudtam hason aludni, de elég sokáig. igaz, nem volt nagy pocakom... Talán úgy a 20. hétig, onnantól látszott egyáltalán,hogy van odabent valaki. Egyébként, ha babád jelzi, mikortól kényelmetlen neki, ha hason alszol :)) itt egy kérdés, válasz a kismamablogról hasonló témában:

"Böbe szerint:

2010. március 01. hétfő 14:37-kor


Szia. Engem olyan dolgok érdekelnének hogy a terhesség hányadi hetéig lehet hason aludni? Meg mennyire árt a forro vizes fürdö? Meg biciklizéssel kapcsolatban lenne még olyan kérdésem, hogy mennyire baj ha zötykölödös utakon biciklizek, megmutatja a baba ha már nagyon nem tetszik neki vagy inkább vigyázni kell vele, toparton szoktam földes uton biciklizni, nem éreztem semmilyen fájdalmat, csak aggodom. Köszönöm szépe valaszod, most a 20. hétben vagyok.


Válasz: Hason aludni addig aludhatsz, amíg kényelmes. A biciklizéssel is ugyanezt tudom mondani, ha nem kényelmetlen, kellemetlen, addig mehet. Viszont a forró vizes fürdést nem nagyon szabad túlzásba vinni, bár ha a terhesség rendben zajlik, nem valószínű, hogy gondot okoz. De ezt is érezni fogod, ha már nem esik jól, úgyis kiszállsz, vagy legközelebb nem engedsz olyan forró vizet."

2010. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kb.11-12 hétig tudtam hason aludni.Nem azért,mert nagy lett volna a hasam,sőt ellenkezőleg.Egyszerűen nem esett jól.
2010. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem még semmi pocim nincs egyátalán, de én nem merek ráfeküdni... :) Idióa első babás vagyok... :)
2010. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ahogy megláttam a pozitív tesztet,már nem mertem hason aludni :-D

9 hós kislány anyukája

2010. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amíg kényelmes volt, a kisasszony jelezte ha már nem jó. De szinte a végéig felhúzott térddel az oldalamon aludtam. Vagyis úgy a "pocimra dőlve".

3,5 hós anyuka

2010. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon kevés ideig tudtam hason fekve aludni... :( A terhességem elején feszült a cicim állandóan, akkor azért nem tudtam hasra feküdni. Utána nőtt a poci, akkor azért nem. Most meg a tejcsi miatt feszül a cicim, most ezért nem tudok hasra feküdni... Pedig mindig úgy aludtam a legjobbat!

3 hós anyuka

2010. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok, és a mai napig hason fekve alszom el.De ez csak az elalvásra vonatkozik,mert akárhányszor felébredek, midig az oldalamon, néha a hátamon vagyok.Nekem egyáltalán nem kellemetlen, sőt!Jól is esik egyelőre.Megkérdeztem a védőnőt, hogy meddig lehet.Ő is azt mondta, hogy megnyomni nem tudom a babát, és jelezni fogja, ha már nem jó neki.Szóval addig, amíg kényelmes, észre fogom venni, ha már nem.Nem lesz könnyű, mert fogalmam sincs, hogy fogok tudni az oldalamon elaludni.Nekem az olyan kényelmetlen!Egyik lábam nyomja a másikat, egyik karom zsibbad a másiktól. Lesznek még álmatlan éjszakáim emiatt!
2010. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok és hason alszom igaz az egyik lábam mindig fel van húzva és alatta párna van, úgyis szól ha neki nem kényelmes hidd el! Egyébként néha szokott jelezni, hogy ez így most nem jó akkor fordulok!
2010. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!