Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran kell igazolást...

Milyen gyakran kell igazolást vinnem a táppénz javaslatról a nőgyógyásztól a háziorvosnak?

Figyelt kérdés

Kicsit megkavarodtam most, mert a háziorvos 2 hetente adja, akkor a nőgyógyász is, vagy ő havonta?

Ezt mennyire nézik szigorúan? Vérzéssel vagyok itthon, nem tudok pontban 4 hétre visszamenni a városi kórházba a javaslatért, hanem kb 5 hétre csak, amikor másik vizsgálatra is mennem kell.


2017. ápr. 17. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én háziorvosom havonta kérte. Azt mondta, hogy bármikor ellenőrizhetik, és akkor kell a friss papír.

Hogy a havi 1 igazolás előírás, vagy a dokim saját elképzelése arról, hogy mi számít 'frissnek', azt nem tudom...

2017. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a háziorvos adott papírt azt vittem a munkáltatóhoz.a nőgyógyásztól nem kértem.vagy ez vagy az.
2017. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem havonta kellett egy igazolás a nőgyógyásztól, az alapján írt ki a háziorvos. De nem napra pontosan kellett vinni. Volt, hogy csak 6 hétre vittem, mert az orvosom elutazott.
2017. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom javaslat nélkül is megkérdezte, kiírjon-e táppénzre, mert bármikor kiír, csak szóljak. Köszöntem, nem kértem, de ha indokolt lenne, élnék vele.
2017. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetente..
2017. ápr. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásztól havonta kéri a javaslatot ellenőrzés miatt, egyébként 2 hetente kell leszaladnom a tp papírért, de nem kell hozzá bemenni a kartonozós hölgy odaadja így várnom sem kell.
2017. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, ma rákérdeztem, azt mondta a kartonozós, hogy 5 hét belefér. Nekem sem kell bemennem az orvoshoz (egyszer voltam amikor a kiskönyvet töltötte), csak mondom mit kérek és adják a papírt, ez 2 hetente, 4-5 hetente pedig a nőgyógyásztól kell a táppénz javaslat! :)
2017. ápr. 18. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!