Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg elejen milyen...

Terhesseg elejen milyen testmozgas ajanlott/nem ajanlott?

Figyelt kérdés

Tobb mint ket ev varakozas es par inszeminacio utan pozitivat teszteltem!


Most vagyok 4 es fel hetes kb.


Nagyon szeretek sportolni, jogazni, biciklivel jarok dolgozni.


Amiota pozitivat teszteltem sokkal nyugodtabban tempoban biciklizek, jogan se eroltetem meg magam tul es ugy gondoltam kihagyok egy par hetet a konditeremben.


2 het mulva kaptam idopontot a noggyogyaszhoz de addig ha tudnatok tanacsot adni?


Koszonom!


2017. ápr. 20. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség 12 hetéig nem ajánlott semmi. Bár azt mondják, ha mozogtál és hozzá vagy szokva folytathatod. 12. Hét után kismama torna, kismama jóga. Én ezeket kezdem most. De fontos az is, hogy az orvosod mit mond.
2017. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
12.hétig biztos nem kockáztatnék, olyan picik még addig. Megvárnám hogy a 12.heti uh-on minden rendben legyen. Ha már ennyit kellett küzdeni érte.
2017. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 3 év után sikerült, most vagyok a 19. hétben, eddig nem engedett az orvos a sétán kívül semmit. Most fogom majd az ő tanácsára elkezdeni a kismama jógát, de csak amíg engedi. Szerintem várd meg mit mond az orvos!
2017. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek ;)


Akkor 2 hetig keruljem a biciklit es a jogat is szerintetek?

2017. ápr. 20. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék kockáztatni. Biciklivel max a boltig, jógát abbahagynám addig biztosan. Nem véletlen nem ajánlott.
2017. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 évig bicikliztem napi 15km-t, pozi teszt után azonnal abbahagytam, már 21hetes vagyok,azóta se mertem ráülni. Szerintem pihentesd picit
2017. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Okes, igazatok van, jobb nem kockaztani. Inkabb setalok, vagy busszal megyek dolgozni.


Koszi mindenkinek a valaszt, es boldog babavarast :)

2017. ápr. 20. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt a ket hetet bird ki, szerintem, aztan pedig kerdezd meg a dokit, hogy szerinte mit lehet es mit nem.


Sajat tapasztalat: 5-6. heten nyaralni voltunk, mire hazaertunk lecsapott ram a hanyinger es az ektelen faradtsag, a 14-15. hetig el is tartott, orultem, ha dolgozni be tudtam menni es haza, paromnak kellett fozni is, mert megmozdulni sem tudtam. Pedig elotte sportoltam en is naponta.

2017. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is aktív jógázós vagyok de egyelőre én is hanyagolom most. Nem merek menni, pedig nagyon szeretem. Majd a második trimesztertől már kicsit nyugadtobban el fogok menni. 4 hetes vagyok én is.
2017. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom ;) boldog babavarast nektek is!
2017. ápr. 24. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!