Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt terhesség...

Valakinek volt terhesség alatt kitüremkedő köldöke?

Figyelt kérdés

Ma voltam avédőnőnél és látta hogy kissé kifelé fordul a köldököm!32 hetes kismama vagyok!Hónapok óta ugyanolyan a köldököm!Előző terhességemnél nem jött kifele,csak elsimult!

Rámijesztett ma azzal hogy így hogy kifele jön milyen csúnyán fog majd visszahúzódni a bőr.A köldökömmnél is kifele fog lógni majd!Meg hogy nagy eséllyel köldöksérvem lesz terhesség után!

Javasolta azt a fajta tapaszt amit gyógytornászok helyeznek fel az embereknek,és ugyanezt lehet terhes hasra is.Azt hiszem kinezológiai tapasz a neve!

Érdekelne mások véleménye erről a dologról aki hasonló helyzetben volt!



2017. ápr. 20. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nekem!Az elso terhessegemnel nekem sem fordult ki, es terhesseg utan visszament🙂Meg jo, hogy nincs vedonom, neha olyanokat tudnak kitalalni...Konnyu szulest neked!!!
2017. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkét terhesség alatt kiállt, az első után normálisan visszaállt, a 2. végén sérvem lett, még fura kicsit a köldököm is, 2 hónap múlva műtenek.. Kíváncsi vagyok utána milyen lesz
2017. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem is hallottam ilyenről...
2017. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 nekem az a fura ha egy terhes nőnek nem áll ki a köldöke! Mindig abban a hitben voltam hogy ez mindig ezzel jár

#2

2017. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességemnél kifordult a köldököm, de szülés után teljesen visszament, nem lett sérvem sem.
2017. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem kiállt, nem is ment vissza. Mivel a hasfalam is szétnyílt, szülés után pár hónappal köldöksérv is jelentkezett.

A sebészt megdumáltam, hogy ha már úgyis a köldöknél vágnak, plasztikázza vissza (plusz 5 perces meló). Megcsinálta, 4 öltéssel megúsztam, egyáltalán nem látszik, hogy műtve volt. Az öltéseket a köldök redőibe rejtette el. Sima, általános sebész volt, TB alapon.


A "plasztika" nem került rá a zárójelentésre, de a sérv miatt a műtét indokolt volt. Mivel a plasztika rész tényleg 5 perccel hosszabbította a műtétet, az orvos könnyedén belement.



DE! Nem mindenkinek marad úgy, érdemes a szülés után egy évet várni, utána számít bármilyen állapot maradandónak. Ez alól kivétel, ha sérv alakul ki, azt minél gyorsabban műteni kell.

A tapasz meg hülyeség.

2017. ápr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 21. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!