Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig egy hete h pozit tesztelt...

Alig egy hete h pozit teszteltem, gond ha szúr az alhasam?

Figyelt kérdés

Mintha késsel szurkálnának

De csak ma este kezdődött. Néha elégge belenyilal! Nem jelent ez rosszat? Csak masfél hét múlva megyek orvoshoz


2017. ápr. 22. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig keteselyes az elejen, higy mit nevezunk meg normalis szurkalasnak es mi az ami mar tobb annal. Vegyel be magneziumot, Magnerot a legjobb, majd pihenj le, ettol ha minden oke el kell mulnia egy darabig. Persze a szurka megmarad, az ereje nem mindegy es hogy csokken-e. Jo egeszseget!
2017. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom és kicsit rémisztő. Sokáig vártunk rá , első baba.

Magne B 6ot kaptam csak , Magnerotot akartam én is , de nem volt behetek 2őt is?

2017. ápr. 22. 21:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetekbe nem ide kene ki irni hogy mi a szitu hanem megérdeklodni olyantol aki ehhez ert

Akarmi baj lehet

2017. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bevehetsz, max napi 3x2 Magne B6 mehet. Es ha nem mulik, en bemennek ugyeletre.
2017. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Este 9 kor nem fogom az orvosom hivni. Mert nem.fáj annyira h ne várhasson hétfőig azért túlzásokba ne essünk már kérem szépen. Régebben olvastam itt ha jol emlékszem, hogy ilyesmi erzés normális de már nem vagyok ebben biztos. Engemnem szúrkálódás érdekel

Ez szánalmas csak szólok. Tanácsot sem szabad kérni ezen a rühes oldalon! Nagyon elegem van már.

Tobb kerdest biztos nem írok ki.

Kossz a nagy semmit

Buszke lehetsz magadra hogy ezért jársz fel ide. Taps taps!

2017. ápr. 22. 21:22
 6/11 A kérdező kommentje:

Kozben utána olvasgattam meg megkérdeztem sogornom. Neki mindkét gyerkőcnél.volr ilyen


ilyennel ijesztgettek :) de azert koszonom tok tipikus terhessegi tunetnek szamit.

2017. ápr. 22. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat jo, nekem 3 terhessegbol egyszer sem volt "kessel szurkalos" erzes... en 1. vagyok, de igazsagtalan vagy hogy igy nekiestel 2-nak holott csak neked akart jot mert az eros szurkalas mehen kivulinek a nagyon jellegzetes tunete.


Es ha a sogornod ilyen tanacsot adott, akkor tenyleg felesleges volt kiirni, legkozelebb kerdezd ot.

2017. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mert mar egybol ugyelet stb

.mindenkit ugyeletre kuldotok itt es sztem ez tulzas kicsit


:) ennyi


Először is hasznos tudni, hogy egyáltalán nem ritka jelenség a terhesség kezdeti szakaszában (az első harmadban) fellépő, enyhén görcsölő, szúró vagy nyilalló érzés az alhas tájékán.


De mindenképp felhívom az orvosom hétfőn. Ha rosszabb lesz bemegyek de azert annyira.nem veszes

2017. ápr. 22. 21:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol csinalj amit akarsz :)

Kerdezel valamit es senkire nem hallgatsz hanem lecseszed a valaszolokat amiert jobban aggodnak mint te magad.

De tenyleg nem is ertem miert erdekel mehen kivuli-e egy vadidegen no gyereke.....

tovabbi szep estet.

2017. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire okos vagy, minek írtad ki a kérdést. Nem is értem. 😁😀😂
2017. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!