Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig egy hete h pozit tesztelt...

Alig egy hete h pozit teszteltem, gond ha szúr az alhasam?

Figyelt kérdés

Mintha késsel szurkálnának

De csak ma este kezdődött. Néha elégge belenyilal! Nem jelent ez rosszat? Csak masfél hét múlva megyek orvoshoz


2017. ápr. 22. 20:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ne is törődj a sok okoskodó vészmadárral! Szomorú, hogy egy normális kérdésre is ilyen piszkálódóan válaszolnak ilyen témában.

Szóval, én 4 gyermeket szültem már. Hidd el, teljesen normális! Annyit hozzátennék, hogy ez inkább kellemetlen és felfigyelsz rá, mint hogy határozottan fájjon. Ez hasonlít kb ahhoz, mint amikor peteérés környékén érzel szúrkálásokat. Már ha érzel, mert valaki nem szokott. El fog múlni, de emlékezz rá, hogy 16. hét körül visszatér hasonló érzés, mégis kicsit más, mert a méhszalagok akkor kezdenek nyúlni! Olyankor mindenfélét fogsz érezni, inkább kicsit feszítő, de ez sem fáj. Fura dolog ez a terhesség, én már megfogalmaztam, hogy terhesség idején aztán mindenféle tünetet lehet produkálni :)))) boldog babavárást! Mi most tervezzük az ötödiket!

2017. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!