Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte először a...

Ki mikor érezte először a babája mozgását? Meg tudtátok különböztetni a bél mozgástól, mert az elején még ugye nem biztos benne az ember hogy azt érzi. Várom a tapasztalatokat.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elso baba 14.hettol hatso fali lepennyel, ugy a 18iktol minden nap, napi tobbszor. Nekem is kis pukkanasokkal kezdodott, mar azert nem mindig olyan finom, vannak kisebb rugasok is :-D


7-esnek meg uzenem, hogy nem vagyok nagyon vekony, de lapos a hasam es menstruaciokor is kis puklikent megjelent a mehem az alhasamnal, nemhogy terhessegnel hatso fali lepennyel... nekem kifele no a legelejetol, szembol/hatulrol semi nem latszik, elol meg csucsosodik, es mar viszonylag hamar lathato volt (nem vettek eszre az utcan/munkahelyen, de en lattam magamon). Es tudom, hogy a 12. hetig a csont mogott van, tudom, hogy az elejen puffadas van, de szeles csipo/lapos has/vekony derek/hatso fali lepeny eseten, ha elore fele no a hasad, akkor bizony latszik. :-p

2017. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nekem is csúcsos a hasam,és kisfiút várok :) Egyébként mikor vannak azok a kellemetlen érzések mikor a pici rugdos? Gondolom utolsó 2hónapban,és azok fájnak,vagy elviselhetőek?

Boldog babavárást mindenkinek,és aki már át esett annak pedig gratulálok!

2017. ápr. 24. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!