Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősebb a teszt csík mint a...

Erősebb a teszt csík mint a kontroll! Hibás? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Lehet hibás ? Kicsit elbizonytalanodtam hogy lehet hibás a teszt ? Előbb nem a kontroll csík kell kijöjjön es utana a másik ? 7 éve teszteltem utoljára ... de ilyen nem volt . 4 napja késik . Nincs itthon másik tesztem . Pozitiv ugye ... azt látom egyértelműen . Volt már másnál is igy ? Hihetek neki ?

Köszönöm szépen a válaszokat !


2017. ápr. 24. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hibás, gratulálok! :-)
2017. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hibás. 😊 teljesen jó. 4 nap késésnél már lehet leugró tesztcsík, ha sok a hcg a pisiben. 😊 Az esedékes menstruáció napján csináltam én, és már akkor erősebb volt. Hihetsz neki terhes vagy. Most már csak azt nem tudom eldönteni hogy gratuláljak e vagy sem?!
2017. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen ! Termeszetesen nagyon örülök ! Akkor nem is csinalok több tesztet , csak időpontot kerek a dokihoz 6-7. Hetre !

Szep napot mindenkinek !

2017. ápr. 24. 08:40
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nezd az enyem. 12.dpon. nyugi. Teljesen normalis.

2017. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszönöm kedves utolsó !

Akkor gratulálok neked !

2017. ápr. 24. 08:47
 6/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Akkor gratulálok! 😊

Bocsánat csak a kérdés olyan bizonytalannak tűnt, ezért nem tudtam eldönteni hogy "örülünk e vagy sem" 😊 De akkor Örülök hogy örülsz. 😊

2017. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek !!
2017. ápr. 24. 15:26
 8/8 barby4444 válasza:

Sziasztok!

Másodszor fordul elő velem ugyanolyan márkájú teszttel(Predictor)hogy erősebb a teszt csík,mint a kontroll csík és előbb is jelenik meg a teszt,mint a kontroll vonal.

Előfordult már ilyen valakivel?Szerintetek 2 teszt is hibás lenne?

A válaszokat előre is köszi!

2020. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!