Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez szellemcsik...

Szerintetek ez szellemcsik vagy nagyon halvány pozitiv?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen forum kérdés van de most én is meg akadtam ...azt tudni kell hogy még 4 napom van mensiig de napok óta ég a gyomrom és folyamatos hányingerrel küszködök csak ezért csináltam meg a tesztet ...és igen szétszedtem darabjaira mert nem tudom eldönteni mi ez...egy biztos nagyon halvány de ott van ahol egyébként is lennie kell...nem csak fényfelé forditva látszik viszont nehezen tudtam késziteni róla :( nem is biztos hogy láttok rajta valamit....


[link]



[link]


2017. ápr. 25. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szellem. :-)
2017. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak a helye, nincs színe sajna.

Nekem is volt már ilyen tesztem, sajna nem lett baba.

2017. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tesztelj még egyet holnap, bár jobb lenne, ha aznap amikor meg kéne jönnie. Végülis még mindig van esély, mert nem lett negatív! :)
2017. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam de a helye akkor is jól látszik ha simán le van téve az asztalra?szine nekem szabad szemmel nem ilyen szürke inkább rózsaszines:(
2017. ápr. 25. 16:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez naaagyon halvány pozitív,nekem ilyen volt az elsö 2 tesztem a 2. babával,majd késöbb erösödött,de soha nem lett olyan erös pozi mint az elsö kislányomnál.

Nem változtat semmin minden rendnen a terhessèggel...

24 hetes kismama

2017. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze az lesz...várok pár napot és úgy is az a biztos ha nem jön meg a mensim :)
2017. ápr. 25. 16:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A második képen rózsaszínnek latom. Szerintem is halvány pozitív. Tesztelj még, ha késik. Drukkolok! :) 14+6 hkm
2017. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sztem ppzi lesz!
2017. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitív lesz.
2017. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is pozitívnak látom. Nekem is ilyen volt a mensi kimaradása után 3 nappal.És most már 5 éves. :-) Írj ha teszteltél újra.
2017. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!