Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most, (2017. elején) milyen...

Szchylla kérdése:

Most, (2017. elején) milyen ingyenes Baba-Mama csomagok vannak, s mik vannak bennük?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Felicitas, Promobox, DM Bababónusz. Termékminták, kuponok. Promoboxban egy-két tisztítószer. Reklámanyagok a Felicitasban.
2017. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én eddig a Promoboxot vettem át:

[link]

[link]


És a Felicitast:

[link]

[link]


Van még néhány.


Itt már mindent leírtunk ezzel kapcsolatban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2017. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Minden rosszindulat nélkül, mire jók ezek a promobox-ok? Latom sok helyen, hogy anyukák meg vannak veszve néhány reklámcuccért. Komolyan nem értem mi benne a jó, utána meg kiakadnak, hogy reklámokkal hívogatják őket. Tényleg nem bántás mielőtt félreértenétek.
2017. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Én pl. nagyon szeretem az ilyesmit és hasznosnak is tartom, mert pl. pelenkázó táskába tökéletes lesz a kis tégelyes Sudocream. Kis fogkrém a kórházi csomagba. BioOil-t ki tudtam próbálni, nem marad zsíros/olajos érzetű a bőröm így bátran megmerem venni a normál kiszerelést. Ezt a fajta mosószert kipróbálni. És még sorolhatnám.

Nem vagyok ingyenélő, de én imádom az ilyen kis termékmintákat. Olyan izgatott voltam, hogy kibonthassam, mint egy gyerek. :)

Nálam mindkettőbe volt termékminta is és reklámanyag. Nos nekem még az is hasznos, hogy egyáltalán megtudom, hogy létezik ilyen vagy olyan márka.

A Promobox-ban és a Felicitas-ban is volt 1-1 füzetecske, ami nagyon hasznos (nekem legalábbis) terhességről, szülészről, stb. szól.

Én ki fogom váltani majd a többit is.

2017. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En amikor kaptam ilyen dobozt, abba tettem a korhazi emlekeket: karszalag, kiskonyv, tabla a baba adataival stb. Elso fotok is.
2017. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most írtam össze egy ismerősömnek :)

2017.06.01-10.05-ig én ezeket a csomagokat vettem át:


Ingyen átvehető csomagok: ( nagy részük szórólap, reklámanyagok, de vannak benne hasznosak is.


1. PROMOBOX: [link] Le kell tölteni egy app-ot a telefonodra, és az "egyéb" menüpontra, ha rákattintasz, akkor ott lesz, hogy "VárandósCsomag" a kapott kóddal kell bemenni egy Alma Patikába, és át tudod venni a csomagot. ( Duna Plázában van Alma Patika, én ott vettem át) Van benne sok minta, krémek,pelusok.

2.

Felicitas kismama csomagra itt tudsz regisztrálni, és DM-ben lehet átvenni. [link] csomagban van egy DM-es sajátmárkás 0-2 hó-ig cumi kupon. Ha tudod a picur nemét, akkor érdemes átvenni a csomagot, és akkor nem kell visszamenni a DM-be a cumiért.


3.

Védőnőtől kapott szórólapok között lesz egy "KISMAMA kuponfüzet" amiben van egy MiniManó babaüzletben ( Nagy Lajos király úton van, szóval tök közel hozzátok) ingyen átvehető csomagra kupon. Csomagban volt: 1 db 150 ml-es cumisüveg lassú folyású cumisüveg újszülött kortól használható „hasfájás elleni szeleppel”  , szülés utáni betét, lansinoh melltartóbetét, tejtároló zacsi. Nedves törlőkendő minta 20 db-os.


4.

Welcome baby csomag, [link] facebookon írtam nekik, hogy hol tudnám átvenni a csomagot, én a Mária Bababolt - Kávézó. 1132 Budapest, Visegárdi utca 25-ban vettem át. Csomagban volt: MAM cumi 0-2 hó-ig, +6 hó-tól. A többi termékminta volt, +szórólap.

5.

DM-es csomag: (terhesség 5. hónapjától lehet regisztrálni a DM-ben. [link] Csomagban volt: nedves wc papír, bepanthen minta, pelus minták, és egy kis aranyos zsákocska, amiben volt.

6.

Rossmanó Babaprogram :Valamelyik csomagban van rossmann kártya, és egy kuponfüzet. Ha regisztrálsz, akkor küldenek kuponokat, és kedvezményesebben tudsz vásárolni. ( Állítólag a rossmanos sajátmárkás pelus nagyon jó. )



PELUS termékminta kérhető: [link]

2017. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!