Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog 2017 Szeptembereben...

Ki fog 2017 Szeptembereben szülni? ki tesztelt nemrég pozit? Tapasztalatok? Tünetek? Volt már valaki orvosnál?

Figyelt kérdés

Varom a tapasztalatokat, élményeket , velemenyeket !

Jo lenne olvasni elsô orvosi vizsgalatrol , elsô ultrahangrol , kinek milyen tünetei vannak , mi segít a nehéz napokon ( pl hányinger )

Beszélgessünk , osszuk meg egymással a kilenc hónap tapasztalatait !

Legyszi mindenki írjon azonositaskepp egy betűt hogy tudjuk mit ki irt !

M.



2017. jan. 9. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/156 anonim ***** válasza:
66%

Jelen.

De nálunk nagyon nemvárt meglepi volt, hiszen most 3 hónapos a kisfiam, tehát kb az első együttlétből fogant.

Kis körkülönbséget szerettünk volna, na de nem ennyire :O :)

K.

2017. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/156 A kérdező kommentje:
Nagyon jo akkor hogy ilyen hamar sikerult.Mikor mész orvoshoz? En jövő csütörtökre kertem időpontot mert az lesz a 7. Het akkor mar kell hogy legyen eletjel .Felek is mert tavaly volt egy missed ab .Utana nehezen is jott össze , minden össze volt keveredve . ( ciklus ) Rettegek nehogy megint baj legyen . Üres volt a petezsak tavaly 😔😏
2017. jan. 9. 15:30
 3/156 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Nekem nov.25.èn volt az utolso memsim. December 14.èn màr pozitivat teszteltem. Szeptember 1.re van elvileg a szülès időpontja. Nekem vàltozatos a hangulatom. Ès hol hànyinger hol èmelygès gyötör. Holnap megyek hüvelyi uh ra. Kiväncsi leszek mit mond a dr nö.
2017. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/156 anonim ***** válasza:
94%

Én múlt hét csütörtökön teszteltem pozitívat (utolsó menstruáció: dec. 5.), orvoshoz jövő hét csütörtökön megyek. Nekem egyelőre semmi tünetem, max. annyi, hogy rettentően fájnak a melleim. Kicsi félelem van bennem, volt már egy méhen kívülim, de most próbálok pozitívan hozzáállni és bízni benne, hogy most minden rendben van/lesz.

E

2017. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/156 anonim ***** válasza:
76%

Megy a drukk :)

5 hetes a babc, jövőhéten megyek szerintem.

K.

2017. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/156 A kérdező kommentje:

Na akkor írjon mindenki doki után is hogy mi volt 😀 Én is fogok ! Jo hogy mar vagyunk többen !

Nekem dec 1- en volt meg utoljára .

Cicim nekem is érzékeny .Volt olyan is hogy éjjel felébredtem es azonnal valami savanyut kívántam .Ma reggel meg iszonyat szomjas voltam .ittam egy vizet es majdnem ki is jött.le kellett ülnöm es melyeket lélegezni hogy jobban legyek.Ilyen se volt még .ennyi van .ja meg az éjszakai pisilni járás ami uj . 🙄

2017. jan. 9. 16:11
 7/156 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok!

Nekem dec. 5én volt utoljára meg a mensim január 2.án már pozit teszteltem. Múlthéten mentem dokihoz ép hogy egy pöttyöt látott a doki. :) nekem egyenlőre elég volt a megnyugváshoz, hogy ott van. Nagyon nagyon pici de akkor is ott van. :)

20.án megyek vissza a dokihoz. Várom nagyon, úgy álok hozzá, h minden rendben lesz, de azért mégiscsak izgulok.

Pihenek amennyit csak tudok, szerencsére a férjem segít ebben.

A tüneteim a mensi nem várt napján volt csak hányinger. Most csak gyomor égésem van , mellfájdalom meg iszonyatosan erős szaga van a pisimnek. Gondolom a hormonok miatt. :)

T

2017. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/156 anonim ***** válasza:
94%

Ti milyen vitaminokat szedtek? :)

T

2017. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/156 anonim ***** válasza:
94%

Én C és D vitamint, valamint szelént szedek. Folsav is van itthon, de megvárom mit mond a nőgyógyász, kell-e?

E

2017. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/156 A kérdező kommentje:
Folsav , magnézium es Elevit .
2017. jan. 9. 17:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!