Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten voltatok...

Hányadik héten voltatok először vérvételen?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom engem nem küldött sehova, rákérdeztem, de azt mondta ráér, jussak el a 12. hétig, addig minek ilyenekkel foglalkozni, majd utána lesznek ilyenek.
2017. ápr. 26. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Védőnőtől kaptam beutalót, az időpontot is ő intézte az első vérvételre, 16.héten voltam
2017. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14 hetesen. Voltam védőnőnél az első trimeszterben is de csak vizelet kellett neki. Vérvételt csak a 12 hetes után említette.
2017. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ó remek! Nekem még a védőnőt se mondta, mert azt is minek még. Egyedül a 12 hetes vizsgálatot írta fel, hogy hova ajánlja menni. Ezt már a legelős találkozáskor, de ezt is úgy mondta, hogy ne kérjek még időpontot, majd előtte még egyszer ránéz uh-n, nehogy az legyen, hogy feleslegesen zarándokolunk nagy örömmel. Mondjuk én egyetértettem vele, csak tegnap egy olyan ismerősöm, aki már tudja a dolgot ott hüledezett, hogy én még sehol sem voltam, ilyet ő még nem hallott.
2017. ápr. 26. 12:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen voltam az első vérvételen.
2017. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az elsőnél 16.héten (vetélés miatt a 12. hét előtt nem állt szándékomba menni,a 13. hét közepén mentem a beutalóért,de akkor és a második gyereknél is még volt afp így mondták,hogy kössem össze és majd a 16.héten egybe) a harmadik gyereknél már nem volt afp a 14. héten mentem. Kombinált tesztet egyiknél se kértem.
2017. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, hány hetesen lesz az az UH a 12 hetes előtt? Engem azután küldött védőnőhöz. De már küldeni se kell, már nem az orvos csinálja a rizikóbesorolást sem, csak a terhesség megállapításáról szóló papír kell a védőnőnek.
2017. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mind a kettőnél először 9 hetesen küldtek el vérvételre.
2017. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is azt hiszem 8 hetesen voltam először. Miután volt szívhang, és a doki megállapította a terhességet elküldött labor vizsgálatra is. Utána a következő labor viszont csak 24 hetesen volt a terheléses cukorral egyben.
2017. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12 hetes uh napján voltam az első vervetelen. Azt mondta a dokim, hogy a 13. héten hozzá a genetikai uh papirjaival (nem ő csinalta) és az első vérvétel eredményekkel menjek a gondozásra. Védőnőnél 10 hetesen voltam, akkor kaptam a beutalókat.
2017. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 10 hetesen mentem el a védőnőhöz, ott megkaptam a kiskönyvet és elküldött a háziorvoshoz. Ha magán nőgyógyászhoz jársz, akkor a háziorvos írja ki a vérvételt. Nekem is így volt. A 11. héten levették a vért, aztán ismét vérvétel volt a 12. heti kombinált teszt alkalmával.
2017. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!